Comentarii (489)
819602521427859
Stancu Florin  •  01 Martie 2018, 15:01

Nea gigi, baga unitatea de razboi aia greaua cu copiii, nu vezi ca te umilesc svabii !

832340336969683
Nello Milano  •  01 Martie 2018, 15:01

BAI *** ACUM VA PLANGETI DE TEREN DAR MECIUL ASTRA - DINAMO DE CE SPUNEATI CA ERA NORMAL SA SE JOACE PE ACEL PATINOAR ? VEDETI CA DUMNEZEU MI POATE FI MITUIT DE CIOBAN ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

adriann_
adriann_  •  01 Martie 2018, 15:00

Sunt curios ce ar delira ciobanul daca le indeasa si Sibiul vreo manita? In momentul asta rezultatul nu pare deloc neplauzibil, singura sansa a fcsb-ului e sa intre Bizonul. Dar daca ala se accidenteaza contra unei echipe de B care va da totul in R2, adio titlu.

davidblack
davidblack  •  01 Martie 2018, 15:00
Postat de daniels7714 pe 01 Martie 2018, 14:58

Va place sa cantati , am auzit ca Dinamo ca sa prinda si ei o competitie europeana s-a inscris la Eurovision !

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

andyandrei2015
andyandrei2015  •  01 Martie 2018, 14:59
Postat de indolentu pe 01 Martie 2018, 14:58

a venit dna ardei acasa?ca la meciu asta ce sa vad ca fac gazdele spectacol cu lampionana lumii?

este sibiu-balasa 2-0.dar tu esti prea prost ca sa vezi ceva

zakh
zakh  •  01 Martie 2018, 14:59
Postat de adriann_ pe 01 Martie 2018, 14:57

Ahahahahhaha, adineauri mesajul asta aparea scris cu contul Iosiful :)))))))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ando89
ando89  •  01 Martie 2018, 14:59
Postat de saviola2_8 pe 01 Martie 2018, 14:56

arthur daca mai marcheaza unu pleaca direct la plaja oceanica:)) vedem, eu zic ca insa ce joaca, asta nu scuza insa jocul penibil al apararii stelei.

Ai văzut că am folosit aceeași expresie? 'Largul concurs'. 2-0 este un scor periculos, am dovedit noi încă o dată recent:)

indolentu
indolentu  •  01 Martie 2018, 14:58
Postat de andyandrei2015 pe 01 Martie 2018, 14:56

***

a venit dna ardei acasa?ca la meciu asta ce sa vad ca fac gazdele spectacol cu lampionana lumii?

daniels7714
daniels7714  •  01 Martie 2018, 14:58
Postat de davidblack pe 01 Martie 2018, 14:53

stii care este concertul preferat al FCSBistului saviola ???? SA CANTE ''SALAM LA SIBIU'' !!!!!!!!!!!!!! =))))))))))))))))))))))))) '' 2'' ore

Va place sa cantati , am auzit ca Dinamo ca sa prinda si ei o competitie europeana s-a inscris la Eurovision !

davidblack
davidblack  •  01 Martie 2018, 14:57

RECORD NEGATIV PENTRU DICA ..INTR-O SAPTAMANA A SCAPAT DE 2 CUPE !!!! ..........STITI DE CE NU ISI DORESC FCSBistii sa castige CUPE ?????? ..........nu au club unde sa le ''depoziteze ''..... in mogosoaia exista decat un IZLAZ .....era culmea sa le agate nea jiji dupa ''maibac''' precum tinerii casatoriti :)))))))))))))))))))))))))))))))))

  • 1
  • •••
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • •••
  • 49
Comentează