Comentarii (489)
kwd2018
kwd2018  •  01 Martie 2018, 14:33
Postat de davidblack pe 01 Martie 2018, 14:32

lesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn 2-0

sa nu lesini cu mucenici blocati in esofag. Aia ar fi mai grav...

indolentu
indolentu  •  01 Martie 2018, 14:33
Postat de de_pe_tarnave pe 01 Martie 2018, 14:15

Bine prostalaule, du-te in pivnita si mai trage ceva la masea !!!

tu vorbesti jidvei de tras la masea?cit mai ie scoru?

firaldo
firaldo  •  01 Martie 2018, 14:32

De ce sibienii joaca în tricourile lui fcsb?

davidblack
davidblack  •  01 Martie 2018, 14:32

lesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn 2-0

simonhalep
simonhalep  •  01 Martie 2018, 14:32

Pufi a fost senzațional. Face toți banii.

andrei1337
andrei1337  •  01 Martie 2018, 14:31

Da, 2-0

davidblack
davidblack  •  01 Martie 2018, 14:31
Postat de andrei1337 pe 01 Martie 2018, 14:31

Gooool

2- 0 ??

ando89
ando89  •  01 Martie 2018, 14:31
Postat de ares123 pe 01 Martie 2018, 14:23

Daca juca si dinamo asa cum joaca sibienii, acum era in play off.

Deliberat n-am intrat în play-off, nu vezi ce acuzații de malversatiune planează asupra tuturor celor șase? A venit si Timmermans de urgență la București să liniștească lucrurile. Mai bine stăm deoparte:))

nebraska
nebraska  •  01 Martie 2018, 14:31
Postat de Eugen Iustin pe 01 Martie 2018, 14:26

Oamenii aia din tribune de ce nu sunt la munca?

Ce probleme are asta!

thebluestlion
thebluestlion  •  01 Martie 2018, 14:31

E 2-0 ptr sibieni :))

  • 1
  • •••
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • •••
  • 49
Comentează