Comentarii (419)
daweroirl
daweroirl  •  26 Octombrie 2017, 10:31

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

daweroirl
daweroirl  •  26 Octombrie 2017, 10:29

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gicab
gicab  •  26 Octombrie 2017, 06:14

Mare meci

nebraska
nebraska  •  26 Octombrie 2017, 05:35
Postat de jalabert pe 26 Octombrie 2017, 01:56

hai sa zicem ca ai avea drepate ba da rau ai ajuns sa afisezi simbolurile unui club care este o amarata de pepiniera pentru o clona a stelei. se poate mai rau de atat? ***

De ce postezi de doua ori prostalaule? Si o data e prea mult la ce prostii postezi.

jalabert
jalabert  •  26 Octombrie 2017, 01:56
Postat de zecs93 pe 26 Octombrie 2017, 01:46

*** , ar trebui sa plangi ca sustii o clona, fcsb nu e steaua !!! Ar trebui sa te urci pe pereti ca paianjanu !!!

hai sa zicem ca ai avea drepate ba da rau ai ajuns sa afisezi simbolurile unui club care este o amarata de pepiniera pentru o clona a stelei. se poate mai rau de atat? rinamovistii sunt cea mai insemnata comunitate din bdsm. voi sunteti aia din coada ca de obicei.

jalabert
jalabert  •  26 Octombrie 2017, 01:56

hai sa zicem ca ai avea drepate ba da rau ai ajuns sa afisezi simbolurile unui club care este o amarata de pepiniera pentru o clona a stelei. se poate mai rau de atat? ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

100466354012178
Joachim Makay  •  26 Octombrie 2017, 01:49
Postat de cucubaul pe 25 Octombrie 2017, 23:38

Alex, problema ta e ca esti hater pe gratis. Macar Sadiku si Rupert o fac pentru o ciorba. Tu n-aduci nimic in casa! Ar trebui sa-ti dea coana Edith cu tigaia-n cap, trantorule!

Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha

100466354012178
Joachim Makay  •  26 Octombrie 2017, 01:47
Postat de zecs93 pe 26 Octombrie 2017, 01:46

*** , ar trebui sa plangi ca sustii o clona, fcsb nu e steaua !!! Ar trebui sa te urci pe pereti ca paianjanu !!!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

merace
merace  •  26 Octombrie 2017, 00:28

SANATATEA CLUJ din ce liga este? A 3-a? Deci e o victorie demna de stire? :D

utilizator șters
utilizator șters  •  25 Octombrie 2017, 23:37
Postat de randoom.__ pe 25 Octombrie 2017, 22:43

*** nici macar nu este in Romania. l-a invitat un usere de aici sa vina la meciul clonei csa regal si a spus ca nu vine. l-a mai invitat inca o data si iar nu a venit. daca gsp are elimina conturile multiple de pe gsp,doar eu as fi pe gsp.

randoame NU dezinforma! Userul ala, becalist de-al tau, nu are nicio treaba cu Steaua. Nu am spus ca nu ma duc la meci ci ca nu ma intalnesc cu el. Am motivele mele sa nu o fac. Insa daca e chiar dornic de intalniri, sa puna naibii o poza de-a lui din galerie, si daca il vad la vreun meci ma duc si-l bat! Pe umar evident, ca doar nu o sa dau in oameni batrani :-))) Numitul ValahulForeverBecalist1986 ca de el este vorba, acum o arde mai tinerel, adica la vreo 35 de ani zice el, insa nu se potriveste cu finala de la Sevilla, ar fi fost prea tanar atunci, iar el era deja prin armata :-))))

  • 1
  • •••
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • •••
  • 42
Comentează