Comentarii (419)
randoomoierul
randoomoierul  •  25 Octombrie 2017, 21:36
Postat de Danut Ognean pe 25 Octombrie 2017, 21:33

eu am 46 de ani isife tu ai 65-70 cu moaca ta dar nu ai curajul sa recunosti

stii cat are ??? a scris intr-o zi ca el l-a prins pe lacatus cand era copil ....lacatus are vreo 53 de ani

valeri_gazaev100
valeri_gazaev100  •  25 Octombrie 2017, 21:34
Postat de rakitic pe 25 Octombrie 2017, 21:23

Ai putea sa-i spui FC(primavara europeana)B, nu se supara nimeni...se intelege ca este vb despre STEAUA sau FCSB, singura echipa romaneasca in cupele europene in fiecare an.

Cum sa nu se supere nimeni ? pai cand s-a dus nea jiji la registrul comertului si a radiat vechea societatede la nea paunescu, respectiv Steaua 1947 sau cum se numea, si a infiintat o clona curata ca lacrima si fara datorii , a fost ok ? atunci ? dar acum ? e ok ?

randoomoierul
randoomoierul  •  25 Octombrie 2017, 21:34
Postat de juliusmad pe 25 Octombrie 2017, 21:24

Il intreci pana si pe ognean :)))

clar asta .........dar pe tine nu am reusit sa te intrec ....deci ai ramas prostul prostilor

100002473541087
Danut Ognean  •  25 Octombrie 2017, 21:33
Postat de iosif.17 pe 25 Octombrie 2017, 21:18

Bai, tu ai 75 de ani clar, ca ti-am vazut profilul de facebook, nu te mai ascunde acum! Las-o asa si mergi pe blat, ca nu vreau sa te umilesc mai tare

eu am 46 de ani isife tu ai 65-70 cu moaca ta dar nu ai curajul sa recunosti

ando89
ando89  •  25 Octombrie 2017, 21:33

Am văzut că la Cluj unde se joacă acum, comitetul de părinți de la un liceu a organizat un bal al bobocilor interesant. Facem și noi un concurs de miss și mister aici? Ce probe propuneți? Să fie sportive. Aveți favoriți?

randoomoierul
randoomoierul  •  25 Octombrie 2017, 21:33
Postat de valeri_gazaev100 pe 25 Octombrie 2017, 21:32

Intrebarea zilei: cati *** inca mai cred ca mizeria fc fcsb e steaua ??

2 cu 1000 de conturi :))))))))))))))))))))))

juliusmad
juliusmad  •  25 Octombrie 2017, 21:24
Postat de randoomoierul pe 25 Octombrie 2017, 21:29

eram pana sa apari tu :))))))))))))))))))))) , ti-am predat stafeta

Il intreci pana si pe ognean :)))

randoomoierul
randoomoierul  •  25 Octombrie 2017, 21:32
Postat de john_milne pe 25 Octombrie 2017, 21:28

Poate ne povestesti si cate victorii are in UCL.. Aaa, stai! Acolo are record negativ, e rusinea Europei.. Ooo.. :I

ala este palmaresul lor :))))))))))))))))) si cupa romaniei de anul trecut

valeri_gazaev100
valeri_gazaev100  •  25 Octombrie 2017, 21:32

Intrebarea zilei: cati *** inca mai cred ca mizeria fc fcsb e steaua ??

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

john_milne
john_milne  •  25 Octombrie 2017, 21:31
Postat de randoomoierul pe 25 Octombrie 2017, 21:30

deci joaca sanatatea cluj ( virusii verzi ) cu cancerul romaniei FCSB ???? ..interesant meci :))))))))))))))

Daca eram intr.o tara normala invingea sanatatea, dar in Romania.. :(

  • 1
  • •••
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • •••
  • 42
Comentează