Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului!
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
Nu ba ala era la putere cind voi erati iobagi la grofi .
Iordanescule poate vezi si tu in sfarsit cel mai bun mijlocas din campionatul intern! Se numeste STANCIU!!!
Hai ca iti explic eu, el se refera la faptul ca daca scapi singur cu portarul si pasezi unui coechipier trebuie ca jucatorul caruia ii pasezi sa se afle in spatele mingii pentru ca altfel se da offisde, dar la faza respectiva nici vorba de asa ceva.
Tu te tragi din securisti , mars. Unul ca tine care n-a mai vazut Bucurestiul de nu stiu cati ani si e plecat din tara o tot arde *** cu Bucurestiul. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasa mah mistoul fiti-ar Popica sa-ti fie de ras! Bezmetic rau, ca de obicei! Nu stiu ce-ti place la el!!!
pai aia e exceptia...ca nu poti sa fii in offside in terenul tau!
Sper doar ca faci misto, daca nu esti intr-o mare eroare.Acum chair nu conteaza echipa a castigat deci nu e nimic grav, dar ceea ce afirmi tu e total eronat.LA acea faza Tade se afla in pozitie regulamentara.
Esti neam cu Bucur ala care a pastorit Bucurestiul?
Si cand pleci din terenul propriu? :))))))
nu conteaza ce are in fata!!! la offside trebuie sa fii in spatele mingii..asa e regula!!! nu conteaza cati adversari ai in fata!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.