Alte știri din fotbal
UTA - Dinamo, duel de forță în ultima etapă a anului. Echipele probabile
0
Oțelul - FC Argeș, duel pentru play-off la Galați » Echipele probabile + Estimările bookmakerilor
0
Cu Burj Khalifa în spate, Claudiu Răducanu a ieșit la atac: „Pentru cei care nu pot dormi noaptea”
0
Metaloglobus - Unirea Slobozia, „Derby de Clinceni” în ultima etapă din 2025 » Echipele probabile
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, întrebat frontal: „De ce nu au intrat Esposito și Calhanoglu pentru penalty-uri?”
0
Fanii lui Inter se întreabă: „De ce n-a tras Zielinski la penalty-uri?” » Iată răspunsul!
0
Mkhitaryan spune ce-i lipsește lui Inter: „Așa am pățit și cu Atletico”
0
Cristi Chivu, reacție fermă după ce a pierdut calificarea în finala Supercupei Italiei: „Așa ceva nu se antrenează”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
2
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
8
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
Un alpinist român a murit pe cel mai înalt vulcan din lume. Trupele ...
Adevărul
Noul fenomen de la Steaua a dat Germania pe România și se destăinuie: „Aici ...
GSP SPECIAL
20 decembrie 1989. Ziua în care forța mulțimii a îngenuncheat regimul ...
Libertatea
Te crezi prea important. Nu ești. În plus, consideri că a fi țăran e ceva rău și folosești cuvântul în sens peiorativ. Deci nici foarte inteligent nu ești. Hai Dinamo!
Oricum, cum canta Dinamo nu canta nimeni..am vazut cateva imitatii gen...la cupa romaniei o sa fie stadionul plin, o sa vedeti cea mai frumoasa galerie si cei mai tari suporteri
Ia uite cum sare *** roman...zici ca 5 , 7 minute e o zi intreaga...pai taranilor poate se face ceva frumos, luati si voi parte la asa ceva...mereu sar *** sa comenteze..a dracului invidie si dusmanie.. fotbalul e spectacol si asta include si suporterii, fara suporteri p00 la fotbal. Nici cand e un moment de reculegere nu se poate abtine taranimea 1 minut...dar 7 minute. Si coregrafie mai face poate doar barcelona...man city au aruncat niste hartii din tribune...asa faceau fanii rapidului acum 15 -20 de ani
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu e ca și cum coregrafia lui Dinamo n-ar mai fi fost dată la televizor. Fără a fi necesar să amâni ora de începere a partidei. Și absolut fără nicio intenție de a ironiza: poate voi dinamoviștii nu știți din proprie experiență cum e în UCL, dar acolo coregrafiile se fac la scară mult mai mare (ai văzut City cu Real sau Atletico cu Bayern?), implică întreg stadionul, nu doar o peluză, le vede nu o țară, ci o lume întreagă și, bineînțeles, nu presupun amânarea orei de disputare a meciului (ar râde ăia de la UEFA și cu părțile moi dacă li s-ar cere așa ceva). Atât la City, cât și la Atletico, coregrafia a fost absolut superbă, dar nu a ținut, măi tată, 7 minute. Ce e aia, fratele meu? Ia gândește-te că ați fi jucat, să zicem, cu Steaua, iar galeria Stelei s-ar fi decis să se prezinte și ea și să facă și ea coregrafie de deschidere. Ce vă făceați, amânați partida cu un sfert de oră, cu jucătorii stând pe teren ca proștii, 7 minute voi, 1 minut pauză, apoi 7 minute Steaua? Hai să nu exagerăm. Spectacolul galeriei se va vedea oricum la TV, mereu s-a văzut, nu e cazul să stea trenurile în gară după voi.
"trebe", pronunţat mai mult "trebă" ::)
Păi televiziunile ar fi fraiere să nu accepte ... capătă un spectacol suplimentar pe gratis.
A de la ASTRA ca daca scriam asa ma banau astia ......
regionalism ...... no iertare !
Păi ce treabă are Andone, ce, iar e antrenor la Chefereu?
"trebe " neologism din ardeal ,faine locuri neamule!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.