Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a ieșit din spital! Detalii despre starea de sănătate a selecționerului
1
Transformare totală! Se joacă fotbal pe „Velodromul Dinamo” » „Groapa de gunoi și cioburi” și-a schimbat complet utilitatea și poate găzdui meciuri
0
Clauza actualizată pe care Dinamo vrea să i-o seteze lui Nikita Stoinov
2
Florin Lovin, victima „Schemei 1.800”! Ce mesaje au primit apropiații și cum a reacționat fostul internațional: „Ca la balamuc!”
1
Știri din fotbal internațional
Opinie contra curentului: „Nu l-aș numi «principal» pe Carrick nici dacă ar câștiga tot până la finalul sezonului!”
0
Despărțire surprinzătoare: Inter așteaptă oferte » Ce jucător important ar putea pierde Cristi Chivu în vară!
0
Ce a făcut Fenerbahce înainte de deplasarea la București, pentru meciul cu FCSB
0
Situație halucinantă în Serie A » Fostul căpitan deja s-a despărțit de colegi, dar președintele refuză transferul!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Bai *** vroiati suporteriadversi in tribuna,iar acum va ofticati?? Voua va trebuoe jumatate de ca mpionat sa adunati 40.000.,***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si? Nentu' anghelache ce marcheaza...foamea-n glanda??? Saracu el si edventisrul comunist nu aui reusit sa umple jumatate de inel...lesinatii dreku'.
jiji marcă bănuțul, nu-l interesează să protejeze suporterii de imagini care-i pot afecta emotional:))
***, multi refuza sa vina pentru ca stefan cel mare nu au conditiile unui national arena, dar stai linistit ca se face stadion nou in groapa, o sa vezi atunci medie de 25.000 pe meci la fiecare partida de pe teren propriu !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nici daca aduni toate meciurile fcspului din ultimii 3 ani nu ajungeti la suma de 40.000 saraciilor !!! Nu ti-a dat morcovi stapanu tau khalutule ??
La fel se intra si pe San Siro din Milano, Santiago Bernabeu din Madrid sau Alianz Arena din Munchen, lumea fanii incep sa vina cu 2 ore inaintea inceperii partidei...doar miticii cocalari de la noi sunt mai cu doua perechi de ***, dar pe ochi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Crapa fierea in voi lesinatilor...iar va avea Steaua peste 40000 de suporteri pe ARENA NATIONALA...
Având în vedere numărul mare de bilete achiziționate, facem un apel către spectatori să se prezinte din timp la stadion, pentru a evita aglomerația la porțile de acces! Si daca respecta toti apelul vostru si vin mai devreme nu va fi tot aglomeratie ? De ce nu va duce mintea sa tipariti bilete cu ora de intrare ? Unele sa fie valabile intre 18-19, altele intre 19-20
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.