Comentarii (76)
xnread
xnread  •  10 August 2015, 15:23

Lipsa coeziunii naste tensiuni.O regula nescrisa dar aplicabila-n toate domeniile:)

conasu_boeru
conasu_boeru  •  10 August 2015, 15:22
Postat de zidane92 pe 10 August 2015, 15:03

Tu inca nu ai inteles ca pentru orice dinamovist din tara asta ce spui tu e *** ,ne e total indiferent cat mai vrei sa fii in rolul de *** si sa continui cu balivernele asta care nu intereseaza pe nimeni , tu glumesti tu razi ,vai de steaua ta! Si zic aici de viata ta nu de echipa!

...nici macar vai de ..... lui, ci vai de fcsbeaua lui !

xftw
xftw  •  10 August 2015, 15:19
Postat de us27mereusuperiori pe 10 August 2015, 14:57

Daca vreti sa ne amuzati cu adevarat cereti lui Negoita sa faca public salariile lui Patrice Feussi si Matei si apoi lumea va intelege de ce se bat pt eclerul de la cantina!

Sunt platiti de cat joaca,unde este problema? Doar in capul tau e vreo problema,de fapt,sunt sigur.... Lasa sa ii platiti voi cu milioane de euro,va permiteti.

zidane92
zidane92  •  10 August 2015, 15:18

acelasi raspuns *** tu crezi ca daca te-ai vopsit stelist dupa 90 ti se sterge eticheta de securisti noi tinerii vrem o tara fara securisti patati asa ca ce spuneti voi pentru noi e ***, nu ma intereseaza ce zici tu , tu daca imi zici sa merg pe partea stanga eu ma duc pe dreapta! Esti prea *** daca nu intelegi ca nu conteaza pentru nimeni ce zici si continui sa joci in rolul de prostul tarii tu zici ceva tu te aplauzi!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zidane92
zidane92  •  10 August 2015, 15:10
Postat de mariuss72 pe 10 August 2015, 15:07

Bai *** proasta, Tade si Chipciu au impreuna aproape 700 de mii fara sa faca nimic, asta e un lucru public, stiut de toata lumea.

Uite specie de om valahul el comenteaza dupa aia isi da el singur reply si se lauda cum sa vorbesc cu un asemenea nebun eu ,mi-as bate joc de mine ,astia sunt ca copiii aia mici ,cersesc atentie daca ii bagi in seama le dai vitamine si prind curaj daca nu se duc si se bat singuri!

mariuss72
mariuss72  •  10 August 2015, 15:07
Postat de us27mereusuperiori pe 10 August 2015, 14:57

Daca vreti sa ne amuzati cu adevarat cereti lui Negoita sa faca public salariile lui Patrice Feussi si Matei si apoi lumea va intelege de ce se bat pt eclerul de la cantina!

Bai *** proasta, Tade si Chipciu au impreuna aproape 700 de mii fara sa faca nimic, asta e un lucru public, stiut de toata lumea.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zidane92
zidane92  •  10 August 2015, 15:03
Postat de us27mereusuperiori pe 10 August 2015, 14:57

Daca vreti sa ne amuzati cu adevarat cereti lui Negoita sa faca public salariile lui Patrice Feussi si Matei si apoi lumea va intelege de ce se bat pt eclerul de la cantina!

Tu inca nu ai inteles ca pentru orice dinamovist din tara asta ce spui tu e *** ,ne e total indiferent cat mai vrei sa fii in rolul de *** si sa continui cu balivernele asta care nu intereseaza pe nimeni , tu glumesti tu razi ,vai de steaua ta! Si zic aici de viata ta nu de echipa!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  10 August 2015, 14:55
Postat de us27mereusuperiori pe 10 August 2015, 14:37

cantina Rin hotelul de pe camp cu camere spre lanul de porumb!

Fii deștept, întreabă-ne de unde răsare soarele! :))

tiberiu33
tiberiu33  •  10 August 2015, 14:55

de la a schimba 2 cuvinte ..pana la bataie este cale lunga :))))) ...pe stelistii aia 2 nu i-ati vazut cand s-au faultat reciproc ...si arbitru pe faza a dat fault ..:))))

bogdzsch
bogdzsch  •  10 August 2015, 14:52

asta e mai mult cu scandalul...cu fotbalul mai putin.

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Comentează