Alte știri din fotbal
Echipele de start în CFR Cluj - Csikszereda » Duel între două formații în mare nevoie de puncte
0
Vi-l mai amintiți? » Decizia MAJORĂ luată de atacantul care a fost decisiv pentru CFR Cluj: „Unul dintre cei mai îndrăgiți de la echipa noastră”
0
Sepsi, pe loc promovabil direct după victoria cu Concordia Chiajna, din primul duel al rundei #17 » Clasamentul ACUM
0
Zeljko Kopic mesaj pentru dinamoviști: „Și acum, de Crăciun, și la anul”
0
Știri din fotbal internațional
Carlo Ancelotti a primit o ofertă de nerefuzat și urmează să semneze » El câștigă acum 10 milioane de euro, dar noua propunere este peste acest prag!
0
Fanii se rezoltă înainte de Cupa Mondială: „Scandalos!”
0
Cu cine ar putea juca FCSB și Universitatea Craiova dacă s-ar califica în primăvara europeană » Nume TERIBILE pentru roș-albaștri
0
Probleme înainte de meciul lui Manchester City! Avionul nu a putut să decoleze
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Prețurile exorbitante ale biletelor pentru Campionatul Mondial 2026 ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Kovesi, primele declarații despre magistrații care au dezvăluit abuzurile ...
Libertatea
Asta da arma secreta, ma da idioti mai sunteti
Vrânceanu este un "demn" urmaş a domnului Ioanițoaia!
Tare "secretă" este arma lui Dinamo!!!Sunteți de tot râsul!Mereu cred că ați atins limita de jos a penibilului, dar voi vă încăpățânați să-mi demonstrați că mai aveți "resurse"!
Mare minune ar fi!adica nu poate sa bata nou promovata Calarasi pe teren propriu si bate fcsb-ul care joaca in 14,punandu-i la socoteala si pe arbitri!Probabil Marius Avram sau Kovacs Isztvan la centru si d-alde Cristi Nica si Octavian Sovre la linie!
doua adunaturi,astept mahalaua dupa meci,SA NE RADEM...........
flacau, tu crezi ca un jucator dat afara de un antrenor revine la echipa sa fie antrenat de acelasi antrenor ? pai...ce, ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fiecare cit poate; eu atata pot; tu.... atata poti!
gicu? de ce, mai e vreo scarita de carat/dat ?...:)..cand citesc comentariile unor dinamovisti sau fecesebisti stau si ma intreb, aveti toata tigla pe " casa" ? :)
Mircea Rednic nu-i un antrenor usor de digerat pentru adversari; imi aduc aminte cind Dinamo juca cu o echipa condusa de el...nu eram tocmai in firea noastra...erau emotii mari - si asta din cauza ca stie sa puna in valoare maxima fiecare jucator.(exact cum si cind il vad pe Dan Petrescu pe banca unei echipe adverse stiu ca nu va fi meci usor). PS: Lasati orgoliile si aduceti-l pe Gicu Grozav inapoi! Sint sanse ca sa se faca o echipa frumoasa - din iarna - iar el nu trebuie sa lipseasca!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.