Alte știri din fotbal
„Carisma asta...” » E convins despre jucătorul lui U Cluj: „Domină, cel mai bun din România!”
0
Pas în spate pentru Costel Gâlcă în lupta la titlu?! » „Normal că nu putem câștiga așa”
0
Alex Dobre, după ce Nistor a vorbit despre salariile de la Rapid: „Asta îi transmit”
1
Răzvan Lucescu a aterizat de urgență la București » Mesajul transmis direct de pe aeroport
3
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu a mai făcut un pas spre titlu și nu se ascunde: „Cu toții suntem vinovați de ceea ce se întâmplă”
0
Jurnaliștii din Italia, la picioarele lui Cristi Chivu: „Merită aplauze pentru asta” » Ce notă a primit antrenorul român
0
Ultima semifinalistă din Cupa Angliei, decisă la penalty-uri » Meciurile din careul de ași
0
Inter A UMILIT-O pe AS Roma în derby-ul din Serie A » Chivu mai face un pas mare spre titlu!
4
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
17
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Un grădinar a plantat semințele unei roșii dintr-un burger de la McDonald’s ...
Libertatea
Cum l-au extras comandourile SEAL pe pilotul american rănit în Iran, de la ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Boala pe care autoritățile de la Moscova vor să o țină ascunsă și care face ...
Libertatea
Poti sa te dai mad pe alte stiri? Acolo gasesti de teapa (nivelul) tau. Ma lasi? Incearca pe una despre ce scrie mm pe facebook. E bine ca ai o parere buna despte tine, dar trebuie sa si arati ce sustii. Asta daca nu e contrariul. Salutare si vezi de drum!
Văd ca o ții pe a ta cu "probleme" si altele, cel puțin pe contul asta o sa te ignor...
asa ziceati si de chipciu, gardos, chiriches....si uite unde au ajuns. prin croatia, serbia, china liga a 2-a, pe la arabi
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ni se pare o mare vedeta acest baiat Stanciu si avem impresia ca stau cluburile la coada sa-l cumpere . Mda . Prin campionatele Serbiei , Croatiei , Sloveniei etc cred ca sunt vreo 70 dalde Stanciu, fara handicapul caracterului romanesc , jucatori de care habar nu avem
"la tine e probleme". ok, stai linistit dar incearca sa frecventezi scoala
multi nu sunt de nivelul meu pe aici, inclusiv tu. daca s-a vrut o gluma asta cu "julius mall"....esti penibil. daca ai vrut sa faci reclama mascata...din nou esti penibil dar trebuie sa platesti si niste bani :))
Ce-i domnule alin pintea ,te supara adevarul?Te supara cand cineva iti recunoaste cea mai mare calitate a ta,***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu te poti compara cu Julius Mall asta. De la inaltimea lui, e un fel de guru virtual. Imparte ceilalti useri pe nivele: ,,x e de nivelul lui y, z de nivelul luiq...". El e de-nivelat.
Tiberiule,ti-a mai spus cineva pe ziua de azi ca esti pr00st?Bai pr00stea ,nu sunt nici valahul,nici randoom,nici bakuin,nici alpin.Dar asta nu schimba nimic ca tu esti tiberiai-iq33,sadiku,steaua.rusinea europei si altele.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.