Alte știri din fotbal
Neașteptat » Ilie Dumitrescu l-a ridicat în slăvi după ce FCSB a reintrat în cărți pentru play-off: „Nu-l laud des, dar când merită...”
0
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
Știri din fotbal internațional
Scandalul ia proporții! Liga îi dă replica, Cristiano refuză din nou să joace!
0
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
Trebuia sa-l invite pe cel *mai important jucator din istoria Stelei* cotonogarul ala Lacatus si era trioul complet.Scara valorilor este una alcatuita probabil de MM ce nu face deosebirea dintre Sanmartean si Pintilii (un ex.). Cel mai tatuat probabil....ce are si asta in cap ? cam ce are si MM (sau nu are!).
*** mai bine ti-ai face un tatuaj pe nas ai fi mai interesant. Oare cine a auzit de asta? Huo Steaua
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La ce...
Ei na, cel mai bun ... atunci Kapetanos și Piovaccari ce au fost? găini bete?!?
Kapetanos a fost mai bun!
Allez Thereau.
da *** 50 de lei la baietii lu mustata ,ca in vremurile bune!sa aveti si voi suporteri!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bate fcb astazi .sunt 16 contra 11 dinamovistii..nu pun mare pret pe meciul asta ca deja jocurile sunt facute ..in retur vedem ce v-a fi ..atunci cred ca ii spulberam .acum e greu .16 contra 11 si mai ales petrescu ..victorie a fcb-ului ..important sa nu cadem in plasa lor si sa dezarmam ..campionatul e lung ,e si cupa ..orice ar fi in seara asta PCXH *** PE FCBIBERA BARNAIE BECALI ..ASTA CONTEAZA ...LE TREMURA CHILOTII ..PAZA ..SUPORTERII FCBISTI AU DAT 5MII DE BILETE INAPOI IN SEMN DE PROTEST LA CE A FACUT LITERATUL PENAL CU TRIBUNELE IN MECIUL CU CITY ,MECI DIFUZAT IN 90 DE TARI ..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cel mai bun atacant pe care l-a avut Steaua in ultimii 10 ani, pe departe...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.