FOTBAL » DERBY DE ROMANIA » STEAUA - DINAMO, DUMINICĂ, DE LA 21:30, ÎN DIRECT LA DIGI SPORT ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Dezastru la Sibiu! Jucătorul blocat la Hermannstadt lansează un apel disperat
1
4 goluri în Dinamo - LKS Lodz II, primul amical al zilei în Polonia » Cum a marcat Hintsa la debut
5
Greu de imaginat cu ce se ocupă la 45 de ani Jeremie Njock, colosul camerunez care teroriza fundașii Diviziei A: „E grozav! Mi-a schimbat viața”
6
Ce îl îngrijorează pe Cristiano Bergodi cu o săptămână înaintea startului și pe cine vede favorită la titlu
0
Știri din fotbal internațional
Gestul care l-ar putea costa prezența în teren la Mondial: l-a ignorat complet pe Deschamps
0
L-au convins pe Dan Șucu să-l vândă! Sumele uriașe din acord
1
Pochettino a început conferința de presă scuzându-se: „A fost problema mea”
0
Van Dijk, spre Serie A: „Clubul încearcă să profite de oportunitate”
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
5
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elevii care nu ajung la probele la matematică și istorie de la Bac 2026 la ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
nu conteaza oricum nefiind blat stelistii n-o sa aiba ce sa vada
Nu inteleg agitatia voastra, eu dadeam un surplus de bilete adversarilor doar daca nu eram in stare sa le vand. La aceasta strategie va apela clubul Dinamo pentru meciul din retur.
Ciobanul e mai destept si decat voi :) Nu vezi ca face misto de voi incotinu ? Sunteti robii perfecti pentru el =)
12.000 ? Iti dai seama ce deplasare grea ar avea stelemeaua duminica=)
Offf Doamne, citeste comentariile pe care le-am scris inainte. Era ceva in genul, Dinamo primea 12.000 de bilete doar in cazul in care stadionul avea 120.000 de bilete. Pana la urma se ofera doar 5% din numarul biletelor, nu 10% cum credeam eu. Calculele au fost bune, numai ca tu nu citesti si restul comentariilor.
10% din 50.000 inseamna 12.000? eu zis sa mai refaci odata calculele.
Ciobanu e mai deștept de cît cei 3 căței, nu te-ai prins că a făcut mișto de ei ? : )
+1 ca ciobanul e prost, ignorant si fudul...stim....da' cand vezi pe altul(despre neghinita e vorba) mai prost ca al tau...iti creste inima....:)
Ce diferenta de atitudine! Mare e distanta de la ironiile legate de faptul ca suntem putini pe stadion la tremuratul chilotilor ca primim 12000 de bilete. Incercati o "aroganta": sa ne dea 12000. Oricum nu ne strangem, NU?!
Credeam ca trebuie sa dai 10%... In fine, aia din conducerea lui Dinamo fac circ pentru ca s-au facut de rahat in meciul cu Ceahlaul, asta este problema lor. Negoita este Borcea 2, prostie cat incape. Ciobanul se inrudeste si cu asta :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.