Alte știri din fotbal
Rapid l-a întors din drumul spre Brașov și l-a convins să vină în Giulești pe un salariu mai mic
0
Voia să ajungă cu orice preț la FCSB! „Dacă îi luam pantofii, ar fi plecat și desculț”
0
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
5
Dinamo a oficializat azi o despărțire anticipată
0
Știri din fotbal internațional
Lothar Matthaus, fără perdea! „Soțiile și iubitele geloase au făcut haos în cantonamentul Germaniei”
0
Marseille a anunțat numele noului antrenor
0
Belgia - Senegal în șaisprezecimile Campionatului Mondial » „Leii din Teranga”, fără un om de bază
0
Efectul eliminării rușinoase în „16-imi” » Nemții taie masiv din prețuri
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
5
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elevii care nu ajung la probele la matematică și istorie de la Bac 2026 la ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
si voi ca si croncanii cantati in boxe :)))))) parca sunteti la romanii au talent
ce vrei ma? de ce nu ati vrut sa jucati pe Arena sezonul trecut?.....ce tie nu-ti place.... liniste ma....
nu uitati ca returul e mai important si cum voi faceti probleme sar potea sa aveti 1% din bilete in retur si astea undeva pe electroaparataj sau la viitorul bucuresrtti linga luceafaru e in preajma daca nu sti ,asca mai bine dati cele 12 mii si gata si in retur o sa aveti si voi 12 mii ,va laudati ca aveti echipa f buna antrenor "{cemai meciul e cistigat de voi "dece sa nu asiste si 12 mii de dinamovisti ?
de ce esti ipocrit? care-i mizeria? unde scrie sa primiti 25% din bilete? unde in lume ai vazut asa ceva? ba da' serios vorbind, nu va e rusine? anul trecut de ce ati refuzat sa jucati pe Arena ma?....v-a fost frica sa nu jucati in deplasare?
Uite, vezi cum ai mușcat momeala, și te mai crezi inteligent punînd botul ? :))
150 de cupluri de dinamovisti, sunt mai mult decat suficiente la meci.
Toate echipele care au jucat cu Dinamo pe National Arena si inainte pe 23 August, au sustinut ca Dinamo are cea mai frumoasa galerie din toate punctele de vedere (dotare, imaginatie, coregrafie, etc) ! Probabil si Becali a aflat asta si umbla cu mizerii ca sa nu fie umilit !! Cat ar para el prin declaratii belicoase se vede de la o posta ca face pe el de frica, pentru ca e singura echipa cu care nu poate negocia !
sunt de ajuns 2000, oricum o sa va dominam copios. din partea oilor, nu se vor auzi decat invective, gen "mwieeeee", sau onomatopee de genul "eeeeeee", "aaaaa", "ooooooo", "huaaaaaaaaa". cand au jucat oile cu molde veneam pe bulevardul basarabia si ce-am vazut m-am crucit: numai tzigani si tarani care injurau si beau la birt pana-si vomitau ficatul. trist!
...sau cel mai probabil nu s-ar fi umplut.
ce-ti mai placea la scoala creta!!! mare analfabet orbit de prostie esti...:)))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.