Alte știri din fotbal
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
6
Uluială în Croația: U Cluj, vicecampioana Superligii, bătută de niște copii!
3
Arena Națională, închisă pentru fotbal și în septembrie » Bătăi de cap pentru FCSB și Dinamo
1
Știri din fotbal internațional
Lamine Yamal, după Spania - Arabia Saudită: „Să vă spun ce făceam la precedentul Mondial”
0
Luis de la Fuente a numit 3 jucători ai Spaniei: „Au fost excepționali”
0
Mama lui Vozinha a ajuns în SUA și a transmis un mesaj emoționant: „Luptați, băieții mei”
0
Momentul neobișnuit care a scăpat tuturor: i-a „furat” ceasul arbitrului în timpul meciului de la Mondial. Ce a urmat
1
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
După votul masiv pentru Bolojan, liberalii au cerut un lucru clar de la ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Guvernul Veștea a devenit Guvernul PSD. Social-democrații vor vota ...
Libertatea
Dă-ți demisia, atunci! E obositor să fii dinamovist din plăcere? :)) Că nu te înțeleg! :))
dar nu am zis eu ca dupa iesirea din insolventa o sa investeasca negoita masiv in transferuri,poate-poate in vara sa faca 1-2 transferuri pe bani dar nu pe sume mari,eu am zis ca e un bun afacerist care stie sa-si managerieze bine banii si afacerile care le conduce la fel a facut si face si cu dinamo unde spre ex eu cred ca el a intarzaiat iesirea din insolventa si s-a folosit de scuza cu anaf tocmai sa mai treaca 1 an fara investitii in transferuri/salarii!!! dar in acelasi timp te intreb eu pe tine cine mai investeste in fotbalul nostru???
BINE METRE..DA NU CRED CA TE AI SIMTIT PREA BINE IN ASTIA 3 ANI DE DOMNIE..POKEMONISTICA..MAI VREI..ESTI MASOCHIST:):) YO NU
note mincinoase ... :)
asta nu inseamna ca trebuie sa ai peste 1.80 ca sa fii fotbalist si daca tot suntem la subiectu inaltime moldoveanu nu cred ca e departe de 1.80 daca nu cumva e mai inalt
BV AI ZIS O BINE..DE CE DRACU IMI PIERD EU VREMEA CU ASTIA CA TINE..SA FII SANATOS SI ..LA PUNGA GROS... AI DREPTATE
Mă doare la doi metri în față cine poartă drapelul alb-roșu atâta timp cât nu îl fac ăștia zdrențe, ca la Steaua! :))
Eu iți spun un singur lucru:o să-ți dai seama ce-i poate capul in momentul in care ieșiți din insolvență...și am o presimțire că vei fi dezamăgit. :))
*** eu aveam 1 86 la 16 ani astia au un metru si un pix, nu o sa fie fotbalisti astia niciodata in viata vietilor lor ,asculta-ma pe mine ce zic si nici *** rotariu!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:)))))))))))) hai ma ce dreaq,nu stiu de ce-mi pierd timpu si energia cu tine!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.