Comentarii (278)
ionutzoo7
ionutzoo7  •  05 Noiembrie 2012, 02:15
Postat de totdd pe 05 Noiembrie 2012, 02:13

un arbitru tre sa vada tot numai cand greseste in favoarea stelei fara intentie. ca si voi ati avut cateva faze. repet...al doilea galben la munteanu la penalty...rosu deci. penalty clar la costea in minutul 65 la 2 minute dupa 1-1....si penalty pt dinamo la chipciu...dar pintili era de 20 secunde jos. si voi nu ati oprit mingea.

Cum am mai zis cu pintilii...cand ati recuperat voi s-a ridicat la comanda....imi dau seama ce accidentare grava a suferit bietul.

cfr_atlanta
cfr_atlanta  •  05 Noiembrie 2012, 02:14
Postat de razvan__fzr pe 05 Noiembrie 2012, 02:11

Acum nu mai scrieti ghesepe de erorile de arbitraj in favoarea stelei?Gol din offside cu Chiajna,gol din offside cu Otelul plus penalty pt Dinamo (si cred ca mai sunt cateva faze daca ma gandesc mai bine)?Anul trecut incepuserati cu greselile pro Rapid si pro CFR.Acum de sthoaia nu mai ziceti nimic,nesimtitilor?P.s. Cred ca in 3 minute acest comentariu va fi sters!

Pai cum sa faca asa ceva doar Jiji le face 80% din rating. Oricum cu sau fara arbitri merita locul unu. NU e vina lor ca noi am piedut o multime de puncte si ca am jucat slab....

valyomanyd
valyomanyd  •  05 Noiembrie 2012, 02:14
Postat de vladimirescu pe 05 Noiembrie 2012, 02:07

La faza din imagine Chipciu ridica piciorul, dar nu-l atinge pe Matei. Uitati-va atent la cramponele lui Tucudean in momentul caderii lui Matei!!! uitati-va la rezumat pe site-ul digisport

Baaaaaa , cum draqwu negati evidenta, toti fostii arbitrii spun ca a fost penalty voi nu si nu... Repet, Steaua a meritat victoria dar ce tot va dati dupa cires in privinta penaltyului ?

totdd
totdd  •  05 Noiembrie 2012, 02:13

flo_ax
flo_ax  •  05 Noiembrie 2012, 02:13

LOL ocazii 7-2 :))) Suturi la poarta 18-7 :))) suturi pe poarta 10-2! cornere 9-2! Ce cifre, Dumnezeule! Chiar ca va inteleg acum, nu aveti de ce sa va legati, altceva decat de arbitru Pai cum sa dea arbitrul penalty cand Dinamo n-a existat pe teren?

ionutzoo7
ionutzoo7  •  05 Noiembrie 2012, 02:12
Postat de valyomanyd pe 05 Noiembrie 2012, 02:11

Devii penibil cu explicatiile astea ! Geniala replica unui fost arbitru : Penalty clar al lui Chipciu la Matei, arbitrul are acoperire regulamentara....se da fault cand un jucator faulteaza alt jucator, nu cand faulteaza doi in acelasi timp :))))))))

daca faulteaza doi pica tot regulamentul :)) se lasa avantaj europarlamentarilor :))

razvan__fzr
razvan__fzr  •  05 Noiembrie 2012, 02:11

valyomanyd
valyomanyd  •  05 Noiembrie 2012, 02:11
Postat de totdd pe 05 Noiembrie 2012, 02:00

spuneti si ca in minutul 63 la faza penalty-ului pt steaua, munteanu trebuia sa ia cartonas galben, care era al doilea ! sau ca in minutul 65 costea a fost faultat clar in careu dar digi nu a dat nici macar o reluare. sau mai bine spuneti ca tucudean l-a faultat pe matei! ca se vede clar in poze cum il calca pe matei pe glezna, acelasi tucudean img829.imageshack.us/img829/9003/steauadinamo3.jpg

cfr_atlanta
cfr_atlanta  •  05 Noiembrie 2012, 02:08

Nu am vazut meciul ,dar oare ce s-ar fi intamplat daca arbitra Tudor refuza doua penaltyuri pt Dinamo? Asa ca mai incet cu arbitri straini...