FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO - FC BRAŞOV, DUMINICĂ, ORA 20:30, GSP TV ŞI GSP.RO

10.000 euro amendă pentru Torje şi Simao!

Articol de GSP - Publicat vineri, 29 mai 2009 00:00

Acţionarii au decis ieri să-i penalizeze cu cîte 10.000 de euro pe Torje şi pe Simao, surprinşi miercuri noapte într-un local din Bucureşti!

"Am fost acolo să vedem finala Champions League, iar la miezul nopţii am plecat acasă!", s-au scuzat cei doi.

Deşi s-a luat deja hotărîrea ca Simao să fie dat afară de la Dinamo, el a fost chemat ieri special la antrenament, la ora 16:00, pentru a se pregăti singur.

Acţionarii au decis ieri să-i penalizeze cu cîte 10.000 de euro pe Torje şi pe Simao, surprinşi miercuri noapte într-un local din Bucureşti!

"Am fost acolo să vedem finala Champions League, iar la miezul nopţii am plecat acasă!", s-au scuzat cei doi.

Deşi s-a luat deja hotărîrea ca Simao să fie dat afară de la Dinamo, el a fost chemat ieri special la antrenament, la ora 16:00, pentru a se pregăti singur.

SPECIAL GSP | A primit 3 lovituri în figură, a revenit după un an: „Vedeam în ceață, mă deranja orice zgomot” » Ce spun Luminița Huțupan Dinu sau Paula Ungureanu și opinia specialiștilor despre brutalitatea loviturilor frontale în handbal

SPECIAL GSP | Povestea-thriller a lui Claudiu Bozeșan, fotbalist ce a învins-o pe Dinamo într-un blat stricat de Poli Timișoara: „Nu mi-a fost frică de ordinele primite!” + Dramă imensă după ce fratele i-a murit într-un misterios accident de camion


Comentarii (9)
alyba
alyba  •  29 Mai 2009, 16:32

vranikovic de ce este in lotul lui dinamo mai scoateti putorile si in vercati si cu altii

 •  29 Mai 2009, 12:25

nesimtitule!

 •  29 Mai 2009, 12:17

ba ce teapa ati luat cu torje :) degeaba e talentat daca e mare chefliu, talente ca ale lui se pierd cu zecile din cauza ca nu se tin de treaba trebuie sa reunosteti ca v-a tras-o grasu, a stiut nea iancu de ce renunta la "inima banatului" borcica si nea zugravu cred ca sunt plini de frustrari acu :)

Vezi toate comentariile (9)
Comentează