Comentarii (17)
 •  18 Mai 2008, 15:39

Ba,fratilor eu inteleg k pe piata de transfrri actioneaza milionari,mlrdari!...Da lasati-o mai moale cu cifrele astea cu 6 aerouri!Ce naiba sunteti loviti in cap cu totii!!! Anu trecut cit tamtam cu HEREA-3mln euro...Spuneti-mi unde a fost HEREA tot campionatul?Sau alte sperante,talente si genii de minut

 •  18 Mai 2008, 14:43

bah voi sunteti prea prosti toti...cine a zis k valoarea costea 12 mil si frate`so 15...mititelu e si el odata in viata destept si pune clauze din asta exorbitante pt k in cazu in care lu` costea ii se urca vedetismele la cap si vrea sa plece si cineva vrea sa`i plateasca clauza macar sa plateasca calumea...

 •  18 Mai 2008, 13:46

baieti...multi sunteti cu pluta..nu-i vorba de pretul cu care il vinde ci de clauza pe are tre' s-o plaeascvreunul daca-l vrea fara acordul clubului. in rest ..a azim numaide bine !

 •  18 Mai 2008, 13:22

Pai daca clauza aia de reziliere a contractului e adevarata...Costea ar trebui sa spuna adio vreunui transfer...Nimeni nu da atatia bani doar ca sa`l scape de contract. O cere si Gigi sume prea mari da` asta e chiar exagerata...Repet : Numai daca e adevarata!

 •  18 Mai 2008, 12:54

Fratilor....trezirea....nu valoreaza atata Costea...nu va e clar?oricum multi care posteaza aici nu au treaba cu fotbalul...aia e o clauza de reziliere nu e suma ceruta de mititelu pe el...a pus-o si el sa numai se atinga vreo echipa bucuresteana de Costea!

 •  18 Mai 2008, 12:21

mai baieti, sunt oltean si am toate aprecierile pt Costea.a facut un campuinat bun, dar sa fim serioasi ,nu cred ca exista jucatot in Liha 1 din Romania,repet ROMANIA care face mai mult de 2 mil. mai ales unul care joaca de 2,3 ani in liga 1,fara sa fi fost la nationala,fara sa joace in Europa.si asa ,tot trece greu de 2 mil deoarece asta e valoarea campionatului nostru.nu poti sa fii tu exceptia.

 •  18 Mai 2008, 11:15

intelegeti si voi un lucru,astia din presa inventeaza stiri in fiecare zi,ei posteaza in fiecare zi cel putin 5 stiri noi,credeti voi ca toate sunt adevarate?!?si Costea,este un jucator bun,dar nu va pleca niciodata de la CRAIOVA pe 12 mil d euro,nu da nimeni,nici jumate...sumele alea sunt puse aiurea,sau astia inventeaza...ce naiba,aveti si voi atat a creier...si lasa,sa ramana Costea la noi,sa dea goluri,si sa avem iarasi un LIDER,sa strige tot stadionu' COSTEA!COSTEA!COSTEA! FORZA CRAIOVA!

 •  18 Mai 2008, 10:35

nici luca toni nu a costat atat cine ar da pe taranul ala 12.000.000 €!

 •  18 Mai 2008, 10:18

revin cu un alt comentariu : mey oameni buni, nici daca juca la euro si dadea gol fiecarei formatii cu care jucam tot nu valora atat. ganditi-va la valoarea echipei, la valoarea campionatului nostru. mai trebuie sa mancam noi mult praz pana o sa reusim sa dam un jucator (nu neaparat roman) cu peste 6-7 mil euro. SUNTEM IN EUROPA DE EST, DOAMNE IARTA-MA !!! cine sa dea atatia bani pe el cand baiatul nu are experienta cu echipele mari, ce sa mai zic de experienta europeana...

  • 1
  • 2
Comentează