Comentarii (5)
 •  23 Decembrie 2009, 11:40

mi as dori sincer sa iasa gica popescu dar nu se poate clar cartile sunt facute pt comunisti din nou,mircea cel batran asta ii are pe toti la mana si cumparati pe deasupra,el si cu dragomir nu pot fi inlaturati decat impuscati ca si ceasescu altfel nu vor conduce pana vor muri,praful sa se aleaga de ei,borfasi de prima clasa amandoi

 •  23 Decembrie 2009, 09:10

NASU A PROMIS LA CANDIDATURA PRECEDENTA CA ARE BANI PENTRU 10 STADIOANE NOI. ACUM NU ISI MAI ADUCE AMINTE.PROMITE IAR MILIOANE CA DOAR NU IL DOARE GURA ARE EXEMPLUL POLITICIENILOR. IMI E SILA DE ROMANIA ASTA A NASILOR GEN MIRCEA SANDU.UITA MDIOCRITATEA CARE A INVALUIT ECHIPA NATIONALA SI SCANDALURILE SIN FEDERATIE...PROFITA CA ESTE BOLNAV SI LUMII II E MILA DE EL...MI_AR FI RUSINE IN LOCUL SAU...FOSILE DIN ASTEA GEN NASU SI MITICA AR TREBUI SA SE RETRAGA IN FUNCTII ONORIFICE CA MAI MULT RAU FAC

 •  23 Decembrie 2009, 09:06

Sandule de sarbatori sa dea Mos Craciun sa mori!!!

 •  23 Decembrie 2009, 07:44

Imi doresc ca Gica Popescu sa candideze si sa fie noul preşedinte al FRF. Un fotbalist care a jucat atat de mult la nivel inalt (ajungand si capitan de echipa la Barcelona, cu care a castigat o serie de trofee) cred ca ar putea schimba in bine starea generala a fotbalului romanesc. Cred ca avea sanse si acum 4 ani, dar a fost prost sfatuit ! A facut 2 mari greseli in viata sportiva: a intors spatele Universitatii Craiova, semnand cu Dinamo BuCUResti si nu a stiut sa si-l apropie pe Condescu ...

 •  23 Decembrie 2009, 07:39

Deja de Mircea Sandu m-am plictisit. A avut 20 de ani (ca voievozii odinioara ...) sa demonstreze ca este un bun manager. Ce a demonstrat ? Infrastructura din fotbalul romanesc e la pamant, nivelul campionatului intern e din ce in ce mai slab, "Nationala" e "praf", da' lui si clicii lui (Corleone,etc.)le merge super bine !

Comentează