FOTBAL  »  Superliga  »  GAZ METAN A TRANSFERAT UN MEDIC

2 în 1 » Horoba la Radio.GSP.RO: "Am transferat un jucător-medic"

Horoba este optimist si crede Romania poate invinge Franta
Horoba este optimist si crede Romania poate invinge Franta

Articol de GSP - Publicat luni, 05 septembrie 2011 00:00 / Actualizat luni, 05 septembrie 2011 18:04

Preşedintele celor de la Gaz Metan, Ioan Horoba, a confirmat că Pîrvulescu rămîne la Mediaş, apoi a vorbit despre transferul lui Frăsinescu şi al lui Tîrnăvean, ultimul venit de la Tîrgu Mureş şi pentru postul de medic al echipei.

"Diferenţa a fost prea mare din ceea ce am pretins noi şi ce a oferit Dinamo. Preşedintele nostru a vorbit azi cu domnul Badea, iar negocierile au fost sistate. Îmi pare rău că nu s-a făcut transferul lui Pîrvulescu la Dinamo. Cred că iubeşte şi Gazul. Avea un contract mai bun la Dinamo şi probabil că această mutare se va face la iarna.

Am înregistrat azi înca doi fotbalişti, pe Frăsinescu şi pe medicul echipei, Tîrnavean, care a fost sezonul trecut la Tîrgu Mureş. Poate mai aveam nevoie de un mijlocaş, dar sîntem fericiţi că am reuşit să facem aceste mutări pe ultima sută de metri", a spus Horoba.

Preşedintele lui Gaz Metan crede că România are şanse împotriva Franţei: "Sînt un optimist şi subiectiv. Dacă jucătorii îşi vor depăşi condiţia vom trece de Franţa", a declarat Ioan Horoba în direct la Radio.GSP.Ro.

Ioan Andone s-a mutat în Spania » Comparația făcută de fostul antrenor: „Am 4 dormitoare. Știți cât plătesc pe curent?”

Imagini scandaloase! Zona Crepusculară la Arenele BNR, în centrul Bucureștiului » Jandarmii blochează accesul pentru un motiv incredibil: „Sunt «consensele» noastre”


Comentarii (3)
bosslife
bosslife  •  05 Septembrie 2011, 21:25
Postat de dicesare pe 05 Septembrie 2011, 20:13

si la iarna va venii pe 200000 de euro prostule

Comentariul tău...toata suma asta de care zici tu, fiind peste un milion:D

dicesare
dicesare  •  05 Septembrie 2011, 20:13

si la iarna va venii pe 200000 de euro prostule

mediash
mediash  •  05 Septembrie 2011, 19:36

daca ai trece tu dupa gratii sa-ti areti acolo conditia...s-ar umple stadionul cu fericire la fiecare meci

Vezi toate comentariile (3)
Comentează
Close