FOTBAL » LIGA 1 » FC VASLUI - STEAUA, LUNI, ORA 21:30, ÎN DIRECT PE DIGISPORT 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
U Cluj, dezastru în amicalele din cantonament » O nouă înfrângere pentru elevii lui Bergodi
1
Rapid i-a anunțat revenirea după 6 ani: „Experiență acumulată la nivel internațional”
0
Ce se întâmplă cu transferul lui Anderson Ceara la CFR Cluj: „Atunci se va lua decizia”
0
Nu au stat pe gânduri: CFR Cluj a activat clauza de transfer a jucătorului dorit de Rapid
2
Știri din fotbal internațional
Raul Rusescu nu credea că e posibil așa ceva: „Am adormit în minutul 80. Când m-am trezit...”
0
Jurgen Klopp are clauză la Red Bull pentru națională! » Sueddeutsche Zeitung: „Nagelsmann nu mai are nicio șansă”
0
Elveția - Algeria, pentru optimile Campionatului Mondial » Toate informațiile: echipe, cote, declarații
0
Oare știu pe cine au percheziționat? Lionel Messi a oferit imaginea zilei la un control pe aeroport
0
Lifestyle
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
3
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Românii renunță la hotelurile de cinci stele și aleg „apartamente pe roți”. ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
ne gasim aici dupa meciul cu vaslui...!
Ce sa faca? Steaua a facut cateva upseturi de a ajuns aici ... (Cand trageam Valencia, declarata cu un an in urma cea mai buna echipa din Europa cu 2/3 trofee ... nu mai era vorba de ghinion?) ... astia nu sunt in stare nici ca si cap de serie sa treaca mai departe (vezi Vorskla, NEC, Elfsborg, toate 3 au facut upset cu Dinamo) ...:)) mamaliga lui Mitca nu tine de foame in Europa ...:))
Acum cateva sezoane trageam Zaglebie Lublin (campioana Poloniei) si o eliminam fara sa transpiram (Zaharia) ... cand joaca Rapid and co. se schimba regululile ... daca ati observat ... :)) Bine ca mai exista si MyPa ... venita pe locurile date de UEFA pentru fair-play ...:))
Ma, da' secretu' asta al Stelei e foarte bine ascuns, totusi, ca vad ca nimeni nu poate face la fel. Da' toti stiu chibita si zice ba ca nu e chiar cum se vede, ba ca albu' nu-i chiar alb, ba ca... Faceti la fel, e simplu. Sau mai bine! Avand in vedere ca ce face Steaua in Europa e kaka-maka ce mare lucru sa faca echipele voastre mai mult?
Saracu de tine :( Ce frustrat esti. L-as ca poate peste 10 ani va intra Rapidul din nou in grupe daca nu se desfinteaza pana atunci :)) Nu pot sa inteleg ati jucat cu Heerenveen si va plangeti ca ati avut adeversar greu. Steaua a facut instructie cu ei cand acel nume insemna ceva. Cainii se plang ca au picat cu Metalist? Pai Doamne nu e Real Madrid nici Sahtior. Vaslui a picat cu vice campiona Turciei, dar a uitat ca Steaua, nu de mult, a picat cu campiona Turciei (Galata) si a eliminato. Daca acesti adversari sunt grei atunci mai bine ne punem capul in pamant. Voi nu vedeti cat de josnici sunteti?
Yep Slask in preliminarii (versus CSKA Sofia) so Legia Warszawa om GS ...:))
Slask
Slask
Ma chinui sa-mi dau seama de cine a trecut Rapidul anul trecut ca sa ajunga in Grupe si sa faca 3p, cu Slask (= Larnaca), Hapoel(< Haifa) si PSV (< Schalke) ... Eu stiu ca am trecut de CSKA Sofia, cel mai tare adversar tras de echipele romanesti in preliminarii ... norocul providential al Stelei, of course (ce poate fi mai norocos, decat sa ai coeficient dublu decat oricare echipa romanesca si sa tragi cel mai bine cotat adversar) ...:))
Rugati-va voi sa piarda Steaua, o sa faceti ditamai coeficientul asa ...:)) Ce e asta a 9-a prezenta in grupe consecutiva? Toate cu calificare? Nici macar o pomana de acces direct? Sunteti pe aproape, zau, ce aveti toate echipele romanesi vreo 6 prezente in grupe, impreuna ...:)) suntreti o adevarata bula de performanta, si o mentalitate foarte competitiva, dupa cum se vede ...:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.