FOTBAL  »  Superliga  »  FCM TG.-MUREŞ - UNIREA URZICENI, SÎMBĂTĂ, 18:00, DIGISPORT ŞI LIVETEXT PE GSP.RO

25 lei costă biletele la FCM Tg. Mureş - Unirea Urziceni

Articol de GSP - Publicat marti, 03 august 2010 00:00

FCM Tîrgu-Mureş pune în vînzare bilete pentru meciul cu Unirea Urziceni din cadrul rundei a III-a a Ligii I de fotbal, informează site-ul oficial al clubului ardelean.

Preţul unui bilet este de 25 de lei (intrare generală). Tichetele pot fi achiziţionate, începînd de miercuri dimineaţă, de la casa de bilete a stadionului "Transil". Aceasta va fi deschisă pînă cu două ore înainte de joc.

Confruntarea dintre FCM şi vicecampioana Unirea Urziceni se va disputa pe stadionul "Transil", sîmbătă, 7 august, cu începere de la ora 18 şi va transmisă de DigiSport.

FCM Tîrgu-Mureş pune în vînzare bilete pentru meciul cu Unirea Urziceni din cadrul rundei a III-a a Ligii I de fotbal, informează site-ul oficial al clubului ardelean.

Preţul unui bilet este de 25 de lei (intrare generală). Tichetele pot fi achiziţionate, începînd de miercuri dimineaţă, de la casa de bilete a stadionului "Transil". Aceasta va fi deschisă pînă cu două ore înainte de joc.

Confruntarea dintre FCM şi vicecampioana Unirea Urziceni se va disputa pe stadionul "Transil", sîmbătă, 7 august, cu începere de la ora 18 şi va transmisă de DigiSport.

De pe patul de spital, Cornel Dinu a vorbit cu GSP despre situația critică a lui Dinamo: „Doar asta mai pot să fac”

Ce susține MM Stoica că face săptămânal pentru suporterul pe care l-a pocnit: „Cumva am reparat-o”


Comentarii (3)
soso_ms
soso_ms  •  03 August 2010, 22:50

bravo fcm...uita-ti-va la viitorul golgeter pe linkurile de mai jos multumim Didy ,,speram sa vedem si la tg-mures goluri ://www.youtube.com/watch?v=gGAyVc7eVLc ://www.youtube.com/watch?v=w7p3PonTC44&feature=related ://www.youtube.com/watch?v=oHVg9VfvMIc&feature=related

gopolino10
gopolino10  •  03 August 2010, 17:23

e totusi criza,s-au taiat din salarii,a crescut TVA-ul..chiar nu va e rusine?

gopolino10
gopolino10  •  03 August 2010, 17:22

inca 2 meciuri si stadionul din tg mures va fii gol la fiecare meci..nu se poate sa incepi la 15 lei biletul,apoi 25 si etapa urmatoare vine dinamo la mures...am sa-mi fac abonament la teatru si am sa ies mai multumit...sa mearga maior singur sa sustina echipa!

Vezi toate comentariile (3)
Comentează