Comentarii (45)
 •  11 Aprilie 2008, 13:01

super atmosfera,urale si aplauze pentru tot ce inseamna STEAUA ,multumim REGHIN !!!

 •  11 Aprilie 2008, 13:01

Am ajuns si eu sa postaz ceva la Gsp.Meciul de ieri al Stelei la Raghin pe care l-am vazut de pe stadion a fost unul dintre cele mai frumoase vazute in ultimul timp la Steaua.Organizarea a fost un pic cam pe burta dar meciul a fost super. A meritat sa merg la un meci de Liga I

 •  11 Aprilie 2008, 12:50

Am fost la meci, cum era sa nu merg devreme ce sunt din Tg-Mures, dar o atmosfera asa de faina, n-am vazut nici in Ghencea de foarte multa vreme, spectacol si civilizatie!

 •  11 Aprilie 2008, 12:47

prima coincidenta Steaua joaca din nou la reghin dupa f multi ani a doua coincidenta Steaua joaca la reghin tot pe 10 aprilie a treia coincidenta si ultima Steaua castiga ca si atunci Baiete, nu ne suparam ca dai cu sapa sau ridici blocurile pan' la cer, lasa oamenii sa comenteze. Suporterii Stelei de pretutindeni multumesc celor din Reghin pt aportul lor si modul in care au incurajat Steaua. Multumim Reghin!

 •  11 Aprilie 2008, 12:33

Observ o singura coincidenta, aceea ca cele doua meciuri intrate in discutie s-au disputat pe 10 aprilie. In rest... sau poate domnul yiarist are alte definitii pentru cuvantul "coincidenta". Penibil...

 •  11 Aprilie 2008, 12:31

In afara de aia cu 10 aprilie celelalte puncte cu ce coincid?

 •  11 Aprilie 2008, 12:26

Spre deosebire de altii felicit ziaristii GSP pt obiectivitate si pt ceea ce scriu... E singurul ziar si site de sport din tara asta care spune lucrurilor pe nume. Eu unul pe provarza, site-ul concurentei nu mai intru in veci... acolo miroase a prostie, a ignoranta si toti scriu doar de unde primesc banii. Jalnici... Voi deschide cu placere vadita site-ul GSP-ului, multumim. Semneaza, Un cititor de site-uri de factura sportiva

 •  11 Aprilie 2008, 12:00

sunteti varza ziaristi ieftini

 •  11 Aprilie 2008, 11:58

hai avantu!!!!!!!!!!!!!!!!

 •  11 Aprilie 2008, 11:47

aha, deci a fost blat!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează