Comentarii (27)
the_cezar
the_cezar  •  13 Iulie 2012, 15:36

ok,ma duc sa-mi pregatesc betele,dimineata la 5 plec la pescuit:)))

sundance_nr_one
sundance_nr_one  •  13 Iulie 2012, 15:12

Ba ? Urmariti liniuta si trageti adinc apoi puneti un disc cu DANSUL NEVESTELOR DE LA CAPILNA ! O sa vi de pară ireal !

sundance_nr_one
sundance_nr_one  •  13 Iulie 2012, 15:07

Bă ? Luati un pix si notati . Transilvania nu are industrie . Ei au talent la flori , peisaje , lucru manual . dansul de la capilna este de fapt dansul INCETELOR LA MINTE adica nevestele INCETILOR LA MINTE . HAI PA ca mie somn .

sundance_nr_one
sundance_nr_one  •  13 Iulie 2012, 15:07

Bă ? Luati un pix si notati . Transilvania nu are industrie . Ei au talent la flori , peisaje , lucru manual . dansul de la capilna este de fapt dansul INCETELOR LA MINTE adica nevestele INCETILOR LA MINTE . HAI PA ca mie somn .

sundance_nr_one
sundance_nr_one  •  13 Iulie 2012, 15:02
Postat de calinbucuresti pe 13 Iulie 2012, 14:45

Deac s-a bagat ca musca-n lapte, incercand sa-l ajute pe Vass (daca nu cumva, declaratiile lui Deac au fost scoase dintr-un context mai larg). In ceea ce-l priveste pe Vass, eu i-as acorda niscaiva circumstante, fiind convins ca baiatul asta, pana sa vina la CFR, nici nu a stiut unde e Clujul pe harta, asemeni multor jurnalisti straini care au confundat, de mai multe ori, Bucurestiul cu Budapesta sau cu orasul polonez Wroclaw. Insa, daca i se explica cum sta treaba si daca-l mai ia gura pe dinainte, eu zic ca abia atunci trebuie asezat pe picioarele din spate, atat de conducere, cat si de suporterii CFR-ului.

Ba pustiule ? Stai flexat . Pe timpul meu Bucurestiul arata ca Parisul si bucurestenii nu erau naivi . Vass stia pre bine de kolosvari ca doar a fost capitala Ardealului si este singurul oras din Transilvania pentru care ai sanse sa nu inchei in veci scoala secundara de pe teritoriul Ungariei . Acuma du-te la baie ia-o la labă . Domne dumnezeule cine a mai ajuns si prin CAPITALA ROMANA !! DOAMNE AJUTA !

calinbucuresti
calinbucuresti  •  13 Iulie 2012, 14:45
Postat de imperator pe 13 Iulie 2012, 14:28

Ce a zis Vass ieri ? Nu mai zic de Deac !

Deac s-a bagat ca musca-n lapte, incercand sa-l ajute pe Vass (daca nu cumva, declaratiile lui Deac au fost scoase dintr-un context mai larg). In ceea ce-l priveste pe Vass, eu i-as acorda niscaiva circumstante, fiind convins ca baiatul asta, pana sa vina la CFR, nici nu a stiut unde e Clujul pe harta, asemeni multor jurnalisti straini care au confundat, de mai multe ori, Bucurestiul cu Budapesta sau cu orasul polonez Wroclaw. Insa, daca i se explica cum sta treaba si daca-l mai ia gura pe dinainte, eu zic ca abia atunci trebuie asezat pe picioarele din spate, atat de conducere, cat si de suporterii CFR-ului.

saviola2_8
saviola2_8  •  13 Iulie 2012, 14:35

oho acel meci de acum 3-4 ani,. 2-1 cand pisica lobontz face plonjoane la misto pentru fotografi, Dumnezeu nu doarme, dinamo i-a ajutat pe ceferisti dar mai apoi ceferistii au cam uitat de ajutorul dat. HE HE!:))

imperator
imperator  •  13 Iulie 2012, 14:28

Ce a zis Vass ieri ? Nu mai zic de Deac !

anonymously
anonymously  •  13 Iulie 2012, 14:24

Ti-e tie rusine de rusinea altora..(care nu o au). Trist..dar fiecare gandeste cum il duce capul.

anonymously
anonymously  •  13 Iulie 2012, 14:12

Hai nu zau..meciul nici nu a avut loc si deja ai tu informatii ca vor fi 4 arbitri de partea lor.Aveti rabdare sa aiba loc meciul si dupa tragem concluziile.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează