Alte știri din fotbal
Dorinel Munteanu, la pământ după eșecul drastic cu Rapid: „Îmi asum, sunt responsabil. Dacă sunt bărbați...”
0
Costel Gâlcă, după victoria la scor de neprezentare cu Hermannstadt: „Gazonul se rupea”
0
Constantin Grameni, declarația serii după „bijuteria” din meciul cu Hermannstadt: „Suporterii români de tastatură nu au cum să mai spună asta”
0
Turcul care nu concepe că Mircea Lucescu va rata meciul de la Istanbul din 26 martie: „A făcut mereu salată bună picurând sos de calitate”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
0
Albacete - Barcelona, în sferturile Cupei Regelui » Catalanii au deschis scorul în minutul 39
0
Prima ocazie în Arsenal - Chelsea » Duel londonez în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Cătălin Botezatu a fost jefuit la Londra de un ceas rar Richard Mille, care ...
Libertatea
cea mai buna solutie e sa te prindem langa un rau si sa te inecam. P.S : FZR PE VIATA !!!
Cea mai buna solutie e DESFIINTAREA si trimiterea suporterilor langa un rausor cu amintiri vechi: BUG!
a cincea solutie ar fii sa scapam de gasca de capuse din galerie,avem nevoie de ADEVARATII SUPORTERI,oameni de rand,nu de indivizi gen "corsicanu".
In the mid-1940s, the club invented the notion of penyes, a mix between a fan club and a financial support club, during a time when the club was in need of financial and public support in face of the hostility of Francisco Franco's dictatorship. The first Penya Solera, was formed in 1944 by a group of supporters and former players. In 1975, the death of Franco marked the beginning of Spain's transition into a democracy and four years later, Josep Lluís Núñez became the first elected president of FC Barcelona. Since then, the members of Barcelona, called socios, have elected the club president Exista oare cineva destept care sa duca RAPIDUL pe acest drum ??? Asta ar fi salvarea.
ttp://www.fcbarcelona.com/fr/socios/membership/detail/card/nouveau-processus-d-inion-de-socios-plus-de-15-ans ASTA AR PUTEA FI SINGURA CALE DE SALVARE A RAPIDULUI AM INTELES CA EXISTA JURISTI DE MESERIE FANI AI RAPIDULUI PUNETI LA PUNCT UN PROGRAM SOCIOS !! AFARA CU IMPRUMUTATORII SI TOTI SCLEMBERII CARE-SI FAC RECLAMA IMAGINE SI SPALA BANI PE SEAMA RAPIDULUI SCUZE PT CAPS LOCK DAR DEJA ESTE PREA MULT CE SE INTAMPLA IN GIULESTI AFARA, AFARA DIN GIULESTI MORAR SI TOTI CA EL AFARAAAAAAA !!! CU TOTII !!!
Un articol pozitiv! Tot ce este scris e corect! Hai rapidisti aratati ca sunteti cei mai de calitate suporteri romani! FORZA RAPID!!!
bai ce-i drept are si el dreptate in prostia lui Chirie Arena nationala= 70.000 euro 5 euro * 50.000 = 250.000 Profit= 250.000 - 70.000= 180.000/ meci acasa Si hai sa fim sinceri 5 euro cheltuiesti cand te duci la magazinul din colt sa iti iei un pachet de tigari s 2 beri. deci daca am umple stadionul la fiecare meci, vezi ex Borusia, nu e chiar utopie ce scrie el aici...
"fanii pot pune umărul la revenirea Rapidului în elita fotbalului românesc".Nu stiu cine a scris articolul,dar astea nu-s masuri de revenire in elita,ci sunt masuri mai mult de supravietuire.Asta in cazul in care aceste masuri si-ar dovedi utilitatea
A patra ar fi sa vina cineva care vrea sa investeasca nu sa-si faca publicitate pe spatele rapidului. Moraru e un paduche ca ceilalti
Steaua nu cred ca poate fi inclusa in vreun top ca nu are stadion , joaca numai la chirie. Pretul biletului unui meci al Stelei nu face decat sa justifice investitiile primariei Bucuresti intr-o baza sportiva alimentata cu banii tuturor . Sigurele echipe care ar putea sa nu intre in categoria 90% ar putea fi CFR Cluj sau Astra care si-au construit macar stadioane din bani proprii .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.