Comentarii (18)
jalemare
jalemare  •  28 Februarie 2013, 09:19

daca se solutioneaza in favoarea inculpatilor dosarul transferurilor probabil borcea va prelua actiunile lui badea si, spera ei, jumatate din cele ale lui savulescu. asa, cu ajutorul celor 10% detinute de badea prin afc dinamo, vor putea sa-l mulga pe negoita cum au facut si cu alti actionari de-a lungul timpului. visul lor e sa gaseasca un fraier care sa detina 45% din club si care sa aduca bani pe masura procentului.

ave_biancorossi
ave_biancorossi  •  28 Februarie 2013, 09:12

bun, sa treem la tabla ca sa explicam. inca de cand a trecut de la nivelul de sponsor principal la nivelul de actionar, negoita si-a dorit sa devina actionar cel putin majoritar, daca nu chiar unic. asta a fost inca de atunci conditia implicarii lui la dinamo. borcea a si declarat PUBLIC acest lucru, din momentul cand i-a cedat actiunile lui. in timp, badea a avut ocazia sa vada daca negoita este sau nu de buna credinta, l-a testat. din cauza asta a tergiversat mai mult o decizie in ce il priveste : ori sa continue, cu negoita in prim plan, ori sa cedeze si el totul. va ceda toate sau aproape toate actiunile lui. iar negoita e orice, dar nu si prost. bani si forta are.

bogdanc77
bogdanc77  •  28 Februarie 2013, 09:05
Postat de randoom pe 28 Februarie 2013, 03:10

EU NU AM SPUS CA,CUMPARA MECIURI,AM SPUS CA NU MAI POT CUMPARA MECIURI. ORICUM,IN LOCUL LUI NECULAI DE LA BRASOV,NU AS MAI PLATII JUCATORII 3 LUNI. ADICA TU PLATESTI TOT,AI LOT VALAOROS,ANTRENOR,TOATA STABILITATEA DIN LUME SI VINE SI TE BATE DINAMO,CARE,SA FIM SINCERI,NU ARE NICI JUCATORI BUNI,NICI BANI.

te bate DINAMO....al de te batea si pe tine 5teaua (ETERNA RUSINE A ROMANIEI). Dar noroc cu arbitri....aia de ii tot cumparati voi (chiar de sunt straini) !!!!! MARS ca esti prea pro////st

ave_biancorossi
ave_biancorossi  •  28 Februarie 2013, 08:42
Postat de imperator pe 28 Februarie 2013, 01:59

Asta înseamnă că Negoiță are bani. Să fie întrun ceas bun atunci !

asta inseamna ca DA. ar trebui sa-i explicam si ciudatului de la 01:44, dar e piedere de timp, am face-o de pomana. si nici macar.

valyomanyd
valyomanyd  •  28 Februarie 2013, 03:16
Postat de randoom pe 28 Februarie 2013, 03:10

EU NU AM SPUS CA,CUMPARA MECIURI,AM SPUS CA NU MAI POT CUMPARA MECIURI. ORICUM,IN LOCUL LUI NECULAI DE LA BRASOV,NU AS MAI PLATII JUCATORII 3 LUNI. ADICA TU PLATESTI TOT,AI LOT VALAOROS,ANTRENOR,TOATA STABILITATEA DIN LUME SI VINE SI TE BATE DINAMO,CARE,SA FIM SINCERI,NU ARE NICI JUCATORI BUNI,NICI BANI.

In primul rand nu a venit Dinamo ci Brasov !Meciul s-a jucat in Buc. In al doilea rand Dinamo e mai buna ca Brasov ! Brasov e mai buna ca Steaua.......Dinamo a castigat 4 puncte cu ei, Steaua poate sa castige doar 3 ! :)))))))))

randoom
randoom  •  28 Februarie 2013, 03:10

EU NU AM SPUS CA,CUMPARA MECIURI,AM SPUS CA NU MAI POT CUMPARA MECIURI. ORICUM,IN LOCUL LUI NECULAI DE LA BRASOV,NU AS MAI PLATII JUCATORII 3 LUNI. ADICA TU PLATESTI TOT,AI LOT VALAOROS,ANTRENOR,TOATA STABILITATEA DIN LUME SI VINE SI TE BATE DINAMO,CARE,SA FIM SINCERI,NU ARE NICI JUCATORI BUNI,NICI BANI.

valyomanyd
valyomanyd  •  28 Februarie 2013, 02:03
Postat de imperator pe 28 Februarie 2013, 01:59

Asta înseamnă că Negoiță are bani. Să fie întrun ceas bun atunci !

Uite domnule ca poti sa ai si comentarii pertinente ! Bravo ! :)))))

imperator
imperator  •  28 Februarie 2013, 01:59

Asta înseamnă că Negoiță are bani. Să fie întrun ceas bun atunci !

Comentează