Comentarii (34)

supereduardo10  •  20 Februarie 2015, 15:26
Postat de mama.is.here pe 20 Februarie 2015, 13:34

steaua? mai exista o echipa cu numele asta? vad ca afisati tot vechea sigla si publicati tot acest nume de trista amintire...steaua nu mai e, gata, pa! FCSB si atat!

paote vine D.N.A. ul peste ei ia s afacem noi un denunt :)))

neuer1606  •  20 Februarie 2015, 13:44
Postat de ipsilante pe 20 Februarie 2015, 13:18

FC m@iDANEZII, FC G@zde si FC P@s@ricile din Giulesti = K@K@! Hai sa fim seriosi si sa vorbim si despre fotbal lasind gloabele buCURestene sa rugineasca nebagate in seama si in... puii mei! FORZA STIINTA!

=)))))) ____ Care Știinta, aia dezafiliată, sau Clona PSD-istă????

zagna  •  20 Februarie 2015, 13:40

De ce nu dati programul etapei ?

mama.is.here  •  20 Februarie 2015, 13:34

steaua? mai exista o echipa cu numele asta? vad ca afisati tot vechea sigla si publicati tot acest nume de trista amintire...steaua nu mai e, gata, pa! FCSB si atat!

gica_oboreanu  •  20 Februarie 2015, 13:23

orice echipa din liga poate bate orice echipa, in functie de forma echipei. steaua a luat bataie, acasa, de la ceaghlaul. dece nu s'ar mai putea intampla ?! oricum, steaua castiga campionatul, sper si doresc ca rapid sa se salveze. mathematic, are sanse. dynamo e de primele cinci, dar nu de podium. nici Craiova nu termina pe podium. podiumul pt. grupele uefa va fi cu astra si asa pe locurile 2 si 3. golgeter, tamuz.

ipsilante  •  20 Februarie 2015, 13:18

FC m@iDANEZII, FC G@zde si FC P@s@ricile din Giulesti = K@K@! Hai sa fim seriosi si sa vorbim si despre fotbal lasind gloabele buCURestene sa rugineasca nebagate in seama si in... puii mei! FORZA STIINTA!

moshu_cu_sacu  •  20 Februarie 2015, 13:11
Postat de al.tau.zeu. pe 20 Februarie 2015, 13:08

Eu nu sunt de acord nici cu punctul 1. Pai de ce ***, cand poate fi ***? La punctul 5 mai degraba e ***.

Eventual, domnul jurnalist *** mai putea adăuga și punctul 6...

al.tau.zeu.  •  20 Februarie 2015, 13:08
Postat de inginerul. pe 20 Februarie 2015, 12:57

La punctul 4 ar mai fi de completat.

Eu nu sunt de acord nici cu punctul 1. Pai de ce ***, cand poate fi ***? La punctul 5 mai degraba e ***.

moshu_cu_sacu  •  20 Februarie 2015, 13:06
Postat de inginerul. pe 20 Februarie 2015, 12:57

La punctul 4 ar mai fi de completat.

Așa mi s-a părut și mie. Nu-i nimic, completez acum. 4. *** pentru că ***, de fapt, *** / *** ! ... Cred că (iar) îmi vor bana ăștia cuvintele (sau, măcar o parte din ele).

adi_stelistul  •  20 Februarie 2015, 13:05
Postat de inginerul. pe 20 Februarie 2015, 12:57

La punctul 4 ar mai fi de completat.

Cam asa: 4. *** **** ****************** * *** ******** ****!!!!!!!!!!!!! Nu? :-)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4