Comentarii (107)
benaflek
benaflek  •  15 Decembrie 2014, 14:54
Postat de benaflek pe 15 Decembrie 2014, 14:52

offf gunoaielor iar va dati oameni cu caracter?;sictir tuvanbot de onanisti savafhut

un lucru sigur n o sa l reusesc in viata sofhut peobosita de mhata

benaflek
benaflek  •  15 Decembrie 2014, 14:52
Postat de inginerul. pe 15 Decembrie 2014, 14:05

Sper sa ai atatea reusite in viata pe masura caracterului tau miz3rabil si abject !

offf gunoaielor iar va dati oameni cu caracter?;sictir tuvanbot de onanisti savafhut

msr_ms
msr_ms  •  15 Decembrie 2014, 14:25

Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca!Condoleante familiei si clubului Rapid,care a pierdut un OM DEVOTAT CLUBULUI si un jucator care a fost o parte integranta a fanteziei si a adus farmec fotbalului romanesc in anii'70-'80.imi aduc aminte de un meci Rapid-Dinamo 2-3,intr-un cuplaj pe fostul 23 cand la 2-0 pt.Dinamo,in repriza a 2-a Nae Manea a avut 2 curse memorabile pe stg.finalizate cu 2 centrari impecabile catre Agiu daca nu gresesc(rapidistii ma pot corecta)scorul devenind 2-2.Pacat!Inca o data Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca in pace.

inginerul.
inginerul.  •  15 Decembrie 2014, 14:06
Postat de eugen76.pan pe 15 Decembrie 2014, 12:45

SUNT BANATEAN SARB,DAr eu imi duc greul alaturi de fratii mei olteni..

Esti un dob1toc, asta e o certitudine.

inginerul.
inginerul.  •  15 Decembrie 2014, 14:05
Postat de benaflek pe 15 Decembrie 2014, 12:39

dute n phizdamhatila el cu flori daca l iubesti ; mie mi e indiferent un taran in plus sau unu in minus;sa stai si la pomana si dupa ce te mbeti sa plangi f duminuica m hatii de autist sa ti fhut

Sper sa ai atatea reusite in viata pe masura caracterului tau miz3rabil si abject !

bivumu
bivumu  •  15 Decembrie 2014, 14:04

Un om, OM ! Sunt alaturi de toti iubitorii fotbalului care ii deplang plecarea , prea grabita, din lumea asta ! Pt prima oara in 40 de ani, nu mai sunt stelist. Astazi, sunt Rapidist. Dumnezeu sa te odihneasca, Nae Manea ! :(

moshu_cu_ruc.sacul
moshu_cu_ruc.sacul  •  15 Decembrie 2014, 13:50
Postat de valah1986campionii.europei pe 15 Decembrie 2014, 12:40

22.09.1981 ''23 August'': 70.000 spectatori. Romania Ungaria 0-0. Mi-am luat bilete la tribuna a IIa. Cand ajung pe 23 august, constat ca sunt chiar in mijlocul galeriei Rapid, am intrat in stadion cu 3 ore inainte de meci. In fata mea era pastrat un loc liber, cu o perna aranjata de galerie. Cu 30 de minute inainte sa inceapa meciul apare Nae Manea si se aseaza chiar in fata mea. Din pacate dupa meci plecam toti suparati acasa ramasi doar cu bucuria aversei de mere in capul grupurilor de unguri. RIP, un excelent fotbalist, care juca cu inima pe teren. Nae Manea excela in jocul pe extreme fiind posesorul unor centrari de mare calitate, in genul celor din arsenalul lui Lucescu.

D-zeu să-l odihnească!

xhthu
xhthu  •  15 Decembrie 2014, 13:28
Postat de wwerko80 pe 15 Decembrie 2014, 12:29

a jucat 120 minute si a marcat penaltiul decisiv "cu hepatita", inseamna ca fara hepatita era pele?

o hepatita netratata are mari sanse sa duca in ani la cancer hepatic si daca am inteles bine ,coincidenta sau nu, chiar de asta a murit . nu ca as putea crede vreodata povestea aia de pahar cu dizidentu manea care ar fi sfidat armata daca ar fi banuit macar ca se alege cu parnaie din asta ,ca nu e ca si cum a facut vreodata vreun fotbalist puscarie din cauza stelei si nici nu era manea vreun maradona sa se omoare armata de grija lui . s-a vazut valoarea lui cand a venit la steaua, parca il vad si acum cum alerga cu capul in jos cateva meciuri pana l-au trimis sa alerge inapoi de unde a venit

gica_oboreanu
gica_oboreanu  •  15 Decembrie 2014, 13:09

RIP. odihneasca'se in pace ! Dumnezeu sa'l ierte !

inginerul.
inginerul.  •  15 Decembrie 2014, 12:59
Postat de eugen76.pan pe 15 Decembrie 2014, 12:51

sa va FUTin gura deTIGANZI

Vrei sa faci sex cu familia ta ?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 11
Comentează