Comentarii (107)
badeadorian
badeadorian  •  15 Decembrie 2014, 12:19
Postat de eugen76.pan pe 15 Decembrie 2014, 12:14

Nae Manea;Se schimbă foaia: “Gigi, nu mai luăm olteni de-ăştiaIDIOTI!

Si tu ai senzatia ca nu exista si olteni idioti ???. Idioti sunt peste tot . Si munteni si ardeleni si moldoveni ... Ca tu ai senzatia ca totii oltenii-s muc si sfarc este strict problema ta . "Domnule" . Si stiu ca este un sfat inutil : du-te la un control psihiatric !! . Iti spun asta sincer si fara ranchiuna !!

eugen76.pan
eugen76.pan  •  15 Decembrie 2014, 12:18
Postat de badeadorian pe 15 Decembrie 2014, 12:15

Nu aduci asta in discutie la moartea unui om !!! Eu nu te injur si incerc sa pun capat unui dialog halucinant pe o pagina de comemorare . Esti cu adevarat o persoana cu grave probleme psihice si nu ma pun la mintea ta . Este ca si cum as bate un caine turbat care nu se poate controla din cauza bolii . Valahul este om sanatos in comparatie cu problemele tale . Incearca sa pleci , 'domnule' !!

de ce sa nu aduc in discutie la moartea unui om si faptele sale rele?ca asa zice popa?coaeeEU sunt cercetez inainte sa cred!

v_for_vendetta_2011
v_for_vendetta_2011  •  15 Decembrie 2014, 12:17
Postat de badeadorian pe 15 Decembrie 2014, 12:05

Sa ma corectez , totusi.. "Altceva" . -Si poate nu are rost sa ii spun grobianului , dar : rapidistii l-au regretat si pe Oblemenco si pe Crisan ... nemernicul ala vine la o veste trista cu niste banuieli demne de Balaceanca !!

nu trebuie sa-l bagi in seama. ala este un redus mintal,un bolnav psihic care nu are alta viata decat sa stea pe toate site-urile sa jigneasca lumea. un oltenas care sta prin Timisoara si se da sarb,fosta trompeta si sclavul puscariasului solomon si al pdl,apoi dupa ce "corabia"acestuia s-a scufundat a devenit trompeta olgutei. trebuie ignorat si atat.

tazdevil
tazdevil  •  15 Decembrie 2014, 12:16

M-a dus cu gandul la un dialog imaginar Rapid-Nae Manea......:( "“Fugi”, iti zic, caci a mea minte Prevesteste numai rau; “Nu te du”, sopteste-n taina Sufletul si dorul meu. Tu cunosti cata iubire Pentru tine eu pastrez, Si-apoi cu cuvinte rele Cum mereu te departez; Si nu stii cui a te-ncrede Vorbelor ce ti-am rostit, Sau iubirii far' de margini Ce tu-n ochii-mi ai cetit. Vai! Si eu nedumerit Ma muncesc cu mult mai mult Caci nu stiu ce-a fi mai bine : Mintea sau inima s-ascult"-Veronica Micle Requiescat in Pace Nae Manea

badeadorian
badeadorian  •  15 Decembrie 2014, 12:15
Postat de eugen76.pan pe 15 Decembrie 2014, 12:08

mai da-te-n pana mea de CIOARAvopsita. sa nu-ti pun un copy paste ce spunea Manea despre noi .sa zici ms ca am fost bland.toti ajungem la judecata lui Dumnezeu

Nu aduci asta in discutie la moartea unui om !!! Eu nu te injur si incerc sa pun capat unui dialog halucinant pe o pagina de comemorare . Esti cu adevarat o persoana cu grave probleme psihice si nu ma pun la mintea ta . Este ca si cum as bate un caine turbat care nu se poate controla din cauza bolii . Valahul este om sanatos in comparatie cu problemele tale . Incearca sa pleci , 'domnule' !!

eugen76.pan
eugen76.pan  •  15 Decembrie 2014, 12:14

Nae Manea;Se schimbă foaia: “Gigi, nu mai luăm olteni de-ăştiaIDIOTI!

fishman75
fishman75  •  15 Decembrie 2014, 12:12

D-zeu sa-l ierte si sa-l primeasca in echipa lui de fotbal care o are cu siguranta acolo sus...condoleante familiei si echipei Rapid.

eugen76.pan
eugen76.pan  •  15 Decembrie 2014, 12:08
Postat de badeadorian pe 15 Decembrie 2014, 12:05

Sa ma corectez , totusi.. "Altceva" . -Si poate nu are rost sa ii spun grobianului , dar : rapidistii l-au regretat si pe Oblemenco si pe Crisan ... nemernicul ala vine la o veste trista cu niste banuieli demne de Balaceanca !!

mai da-te-n pana mea de CIOARAvopsita. sa nu-ti pun un copy paste ce spunea Manea despre noi .sa zici ms ca am fost bland.toti ajungem la judecata lui Dumnezeu

badeadorian
badeadorian  •  15 Decembrie 2014, 12:05
Postat de badeadorian pe 15 Decembrie 2014, 11:59

Si doar aducand in discutie banuielile tale demente nu dovedesti alceva decat probleme grave la mansarda . D-zeu sa te ierte si pe tine , ca nu stii ce spui .

Sa ma corectez , totusi.. "Altceva" . -Si poate nu are rost sa ii spun grobianului , dar : rapidistii l-au regretat si pe Oblemenco si pe Crisan ... nemernicul ala vine la o veste trista cu niste banuieli demne de Balaceanca !!

tazdevil
tazdevil  •  15 Decembrie 2014, 12:03

"Prin stropii de ploaie, aivea se regasesc, Lacrimile celor ce au plecat si inca ne mai iubesc. Prin norii cenusii, un trasnet rasuna, Asta e semnul, revenirii lor in tribuna. Un semn ce da speranta sa gandim lucid, Sa fim toti alaturi, de marele Rapid. Un fulger ce coboara din cer, chiar pe pamant, Si da trezirea vechii brigazi din mormant."-Zamfir Constantin RIP NAE MANEA!

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • •••
  • 11
Comentează