Comentarii (96)
mateiserban
mateiserban  •  02 August 2014, 15:26

Cel mai idiot si cretin interviu. Sunteti penibili GSP

nebraska
nebraska  •  02 August 2014, 15:04
Postat de steaua1986forever pe 02 August 2014, 14:41

Ma, eu cred ca tu esti fundasul dreapta ala prins de Balaci. Cum ai invatat asa bine romaneste?

Tu esti ala pasiv.

xhthu
xhthu  •  02 August 2014, 14:44
Postat de steaua1986forever pe 02 August 2014, 14:41

Ma, eu cred ca tu esti fundasul dreapta ala prins de Balaci. Cum ai invatat asa bine romaneste?

cu gura

steaua1986forever
steaua1986forever  •  02 August 2014, 14:41
Postat de inginerul. pe 02 August 2014, 13:37

Il vrei la Steua ? Dar stai putin, nu e deja acolo ???

Ma, eu cred ca tu esti fundasul dreapta ala prins de Balaci. Cum ai invatat asa bine romaneste?

inginerul.
inginerul.  •  02 August 2014, 13:37

Il vrei la Steua ? Dar stai putin, nu e deja acolo ???

nebraska
nebraska  •  02 August 2014, 13:13

Nu esti singurul pe aici! Mai e valahu,rossonero obsedatul,faceti un team pe cinste.

rossonero.bucharest
rossonero.bucharest  •  02 August 2014, 12:37

Rossonero - Rougenoir - Rotschwarz - Rosunegru denumirea echipei si reflecta exact denumirea culorilor Rossonero va fi denumirea principala Dar deunumirea Rosunegru poate fi tradusa dupa modelul Steaua Rosie Belgrad in toate limbile - ca mascota va fi vulturul capitalei si un tricou in dungi orizontale rossonero Viitorul sa fuzioneze cu Sportul Studentesc sa formeze RO.S.S.ONE.RO in rosu si negru dupa cum zice si numele. _______________ =RO ==S.S-Sportul Studentesc ====ONE- 1 capitala ======RO dungile vor fi diferite ca la milan vor fi exact ca la Flamengo 1859 adica orizontale ca in avatarul meu

tefelica
tefelica  •  02 August 2014, 12:36
Postat de rossonero.bucharest pe 02 August 2014, 12:26

Rossonero - Rougenoir - Rotschwarz - Rosunegru denumirea echipei si reflecta exact denumirea culorilor Rossonero va fi denumirea principala Dar deunumirea Rosunegru poate fi tradusa dupa modelul Steaua Rosie Belgrad in toate limbile - ca mascota va fi vulturul capitalei si un tricou in dungi orizontale rossonero Viitorul sa fuzioneze cu Sportul Studentesc sa formeze RO.S.S.ONE.RO in rosu si negru dupa cum zice si numele. _______________ =RO ==S.S-Sportul Studentesc ====ONE- 1 capitala ======RO dungile vor fi diferite ca la milan vor fi exact ca la Flamengo 1859 adica orizontale ca in avatarul meu

Tu defapt ce vrei sa zici ? Vad ca la fiecare articol postezi desrpe c*c*tul asta.

rossonero.bucharest
rossonero.bucharest  •  02 August 2014, 12:26

Rossonero - Rougenoir - Rotschwarz - Rosunegru denumirea echipei si reflecta exact denumirea culorilor Rossonero va fi denumirea principala Dar deunumirea Rosunegru poate fi tradusa dupa modelul Steaua Rosie Belgrad in toate limbile - ca mascota va fi vulturul capitalei si un tricou in dungi orizontale rossonero Viitorul sa fuzioneze cu Sportul Studentesc sa formeze RO.S.S.ONE.RO in rosu si negru dupa cum zice si numele. _______________ =RO ==S.S-Sportul Studentesc ====ONE- 1 capitala ======RO dungile vor fi diferite ca la milan vor fi exact ca la Flamengo 1859 adica orizontale ca in avatarul meu

ortega
ortega  •  02 August 2014, 12:21

Băi dilimache , hotărește-te ! Ori ești oaye , ori ești grosso-negro ...

  • 1
  • •••
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Comentează