Comentarii (6)
 •  12 Iunie 2009, 11:23

@eu: ce scriam eu azi-noapte a aparut in articolul gazetei scris la 10.56, deci poate ca stiam eu ceva ;) toata problema e ca emil dica nu joaca in atac niciodata, joaca mai multe posturi la mijlocul terenului ;)

 •  12 Iunie 2009, 09:00

flores ar trebui sa ramina, restul sa fie transferati, dar la ce sa te astepti de la conducatorii nostrii....

 •  12 Iunie 2009, 07:52

pentru cei cu memoria scurta hirschfeld e ala care si-a bagat-o singur in poarta la acel steaua-cfr 3-1 din primavara trecuta cand clujenii conduceau cu 1-0. Injurat a fost numai arbitrul tudor dar "artizanul" infrangerii a fost, de departe, portarul asta

 •  12 Iunie 2009, 05:35

Marfaru' e zero! La anu' va fi cu minus. Voi nu aveti ochi sa vedeti??? La cati bani s-au bagat, infinit mai multi ca la Campioana Romaniei- UNIREA, sau la Timisoara sau Dinamo, abia ati prins Europa. Gata, s-a terminat visul Cluj! Maghiaru' si-a facut reclama, il stie o tara intreaga si cu asta basta. Cedl mai greu e sa te mentii nu sa dai un tun. Pacat de oamenii din Cluj care spera in continuare, spera la NIMIC. Azi Urziceni (fara bani si zero baza) maine poate alt promovat din B. PA CLUJ :)

 •  12 Iunie 2009, 02:16

asta de sub mine: pe asta ai spus-o... mama ce mi-ar placea emil dica in atac la cfr :D mama mama

 •  12 Iunie 2009, 01:28

EMIL DICA la CFR!

Comentează