Comentarii (24)
stancuvlad
stancuvlad  •  27 Septembrie 2011, 13:51

Faptul ca l-a numit Sandu nu inseamna ca acum sunt prieteni. El a spus foarte clar intr-o emisiune de ieri ca stie ce il asteapta, ca stie cu ce hal de oameni va avea tangente, dar ca o face pentru ca e in fenomenul arbitrajului de foarte mult timp si nu poate sa stea departe si pentru bani. Mi s-a parut un raspuns sincer si normal.

violet_warrior
violet_warrior  •  27 Septembrie 2011, 13:35

Ii grav cand ajung gunoaiele de olteni la os. Rahatul de craciunescu e pe statul de plata al fratilor becali, de acum ei vor conduce 100% fotbalul romanesc. Dupa ce olteanul ceausescu a dus in prapastie o tara, olteanul craciunescu va distruge ce a mai ramas de distrus din miyeria numita arbitrajul romanesc.

vrg123456
vrg123456  •  27 Septembrie 2011, 13:34

Craciunescu..."Se mai schimbă şefii statelor, mai cad guverne, doar Sandu e o rămăşiţă a comunismului!"!cata dreptate poate avea omu` asta!luati-o cronologic si spuneti-mi si mie cand a fost vreo arestare,sau vreun scandal,in liga1,in care sa iasa sandu sa spuna ca are si el 1%vina!....nu exista!interesele din fotbalul romanesc il mai tzin pe japitza asta(bagamiash p././.ula in fiisa aia drogata)in fotbal!pt ca nu presedintii de la echipele din liga 1 au un cuvant hotarator in demisia lui!presedintii celorlalte 240 de cluburi in tzin!aia fiind nishte lingai il voteaza mereu!

perspico
perspico  •  27 Septembrie 2011, 13:30

Craciunescu a pierdut un bun prilej de a nu se baga in mocirla, chiar daca invoca bunul mers al fotbalului romanesc. Ca si Gica Popescu de altfel. Nu pot sa cred ca, fiind dusman de moarte te duci sa-i intinzi o mana de ajutor groparului Craiovei, in loc sa-i mai arunci un bloc de ciment in brate.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează