Comentarii (20)
105662257060988
Eugen Qy  •  11 Septembrie 2020, 22:19
Postat de Traian Pavelescu pe 12 August 2020, 00:36

Terminați cu cenzura absurda! Este vorba de Steaua și asta o știu majoritatea covârșitoare a cititorilor vostrii, dintre care cel puțin 52% sunt steliști. Deci va rugam respectați Steaua, respectați suporterii ei și mai ales respectați-va pe voi și meseria de ziarist intr-o țara democratica in care nu mai este posibila cenzura! Așa ca in articol este vorba de STEAUA!!!

Pavelescule, taica, esti dus rau sau esti IMPOTRIVA LEGII ! Daca Justitia a spus ca fc fcsb NU E STEAUA si chiar Patronul fc fcsb declara in repetate randuri ASTA, cum doar TU si inca o mana de NESTIUTORI o tineti sus si tare ca ar fi ! Voi vreti cu tot dinadinsul sa fie asta STEAUA si eu vreau ca ADEVARATA STEAUA aia din a 3a Liga sa fie REAL MADRID si ce ar insemna sa ii zic REAL Madrid STELEI ? Cam cum s-ar uita lumea la mine de as zice asa ceva la fel se uita si se va uita la tine cand spui GOGOMANIA asta ! Esti IMPOTRIVA evidentei si impotriva bunului simt ! Tie chioar daca iti va spune cineva ca afara acum la ora 23 e noapte, TU, nu si nu ca e zi, este zi, e zi, este zi si tot asa o tii... Te-am atentionat in repetate randuri dar se pare ca dorinta-ti e mai mare ca intelectul si de aici incolo chiar nimeni nu mai are ce-ti face ! Te las in plata Lui DUMNEZEU si iti urez somn usor si odihnitor ca poate asa, linistindu-te, vei realiza ca am dreptate si ca STEAUA Bucuresti si fc fcsb sunt doua notiuni diferite !

cneius
cneius  •  12 August 2020, 11:20

Articol scris pe brinci. Comparatiile nu-si au rostul. Cum il poti compara pe vreunul din tinerii acestia cu Nistor sau Deac ? Ei mai au sanse sa creasca...

stelbz
stelbz  •  12 August 2020, 10:19

Un lot de jucatori bun dar nu cred ca pentru a obtine titlul de campioana sau pentru a accede in grupele EL...... FCSB va trece usor de turul 1. Si, poate, de inca doua, dar mai departe nu mai cred. Becali parca nu vrea titlul de campioana sau o calificare in grupele EL.... ! M-am convins ca Becali nu vrea sa aduca fotbalisti cu multa experienta, consacrati(mai ales straini), precum strategia CFRului( Boli etc, si care se intareste acum cu D. Cardoso !), Craiova (pe Koljic, Nistor, Marius Constantin s.a.) etc. Noi trebuie sa asteptam victorii in campionat sau in EL cu alde Albu, Briceag,... sau cu juniorii(poate ca multi vor fi f. buni, dar nu acum !) . Din cate vad FCSB nu se va intari, ci vor fi doar niste experimente cu tineri romani..... Sa nu ne miram daca si in acest an vom rata grupele EL sau campionatul si ca ne vom lupta pentru un loc 3 sau 4 !!!

116988019705812
Trafalet Simfoniu  •  12 August 2020, 09:42

Numai petarte și păcălici ...De altfel , cine ar fi atât de îngust la minte să meargă la nenorocitul ăsta de așa-zis club . Nu tu nume , nu tu stadion , nu tu performanță , doar paie și lucernă . Și miros pestilențial ...

10156162893436307
Johny English  •  12 August 2020, 08:23

Da Oierul cind merge la racoare?!? Intreb ptr un prieten!

3101575123247794
Alice Popa  •  12 August 2020, 08:13
Postat de vasyxxx pe 12 August 2020, 08:02

Daca Becali aduce acesti jocatori e sigur victima- Nici nu am auzit de ei.

Ii aduce pentru echipa a doua, ca sa impiedice Steaua sa promoveze!

vasyxxx
vasyxxx  •  12 August 2020, 08:02

Daca Becali aduce acesti jocatori e sigur victima- Nici nu am auzit de ei.

banciuu
banciuu  •  12 August 2020, 07:49

Daca Horsia este sub Ivan e clar.

sampaolo
sampaolo  •  12 August 2020, 06:40

E anul falimentului. Orice chifla, briceag, lopată sunt bine veniți. Perfect, Gigi!

mitralieraluidorel
mitralieraluidorel  •  12 August 2020, 05:03

Dinamo , cu finalista in liga elitelor, cati jucatori U21 a folosit in sezonul 2019-2020?

  • 1
  • 2
Comentează