Comentarii (86)
 •  12 Aprilie 2008, 09:41

1-arbitrul 2-arbitrii 3-tusierii 4-banii lui gigi 5-decizia contra rapidului 6-norocul 7-hotia multumesc aceasta este steluta vietii

 •  12 Aprilie 2008, 09:40

bai fraiere de GEO dute-n mata daca de altceva vb decat de fotbalesti un prost crescut in padure nu in tara asta se vede civilizatia ta fraierule!!!

 •  12 Aprilie 2008, 09:39

corect, arbitrul ne-a ajutat in ghencea!!! frate, dar ce pulamea a facut cfr in celelalt emeciuri? si dupa ce ai 13 pct avans si dupa 7 etape ai 2 in minus, taci draq din gura ca esti penibil! si inca ceva: CFR A LUAT IN TUR 8 PUNCTE CU ARBITRII (ca au fost greseli intentionate sau nu, nu ma intereseaza!!! important e ca i-a ajutat) CFR....somn usor...

 •  12 Aprilie 2008, 09:37

mai ofticatilor daca cfr castiga tot pana la sfarsitul camp. nu era in situatia de a pierde titlul asa ca gura mica....panaramelor..... p.s. asta chiar cu greselele d arbitr.in favoarea stelei.:p

 •  12 Aprilie 2008, 09:33

ce sa mai spun?,bv stelei,9 puncte luate aiurea,vad ca Adrian Ilie e orb,nu vede cum a castigat cu CFR,Urziceni si Rapid...mie mi`ar intra capul in pamant de rusine daca as fi in locului..am avut un mare respect pt el ,s`a manjit cu "casul" ciobanului jiji!!.pacat a fost mare fotbalist,mare caracter!

 •  12 Aprilie 2008, 09:27

bai cris, esti ofticat rau...

 •  12 Aprilie 2008, 08:40

O alternativa cu alte chei. 1. Tudor nu da penalty la grosolania lui Rufay. 2. Tudor nu da penalty la intrarea lui Moreno. 3. Golansky are dreptul la un hent in careu. 4. Stelica poate fi impiedicat cel putin odata sa apere in careul de 6 metri. 5. Bricheta la nevoie se cunoaste. 6. Prietenii la Vaslui se cunosc. 7. Autobaza lui Cartu a ramas acasa. As putea continua tot asa... Mai are rost? In romania probabil peste 50% din microbisti sunt stelisti asa ca e ok.Mi-e sila.

 •  12 Aprilie 2008, 08:20

Bai ardeleanule pleaca in gm in Ungaria si lasa-ne in pace, bosgor imputit, nu ti-ar fi rusine dupa ce ca stai aici la noi in tara mai faci si pe nebunu, pleaca fmm ca ne-am sictirit de voi

 •  12 Aprilie 2008, 08:18

CadouriSibiu .com va scuteste de alergatura prin magazine in cautarea cadoului perfect. Acum e foarte simplu: comanzi online si il primesti acasa. Comanda se poate face si prin YM la ID : cadourisibiu. Va asteptam

 •  12 Aprilie 2008, 07:41

Bravo Adi, esti o Cobra intr-adevar. Esti omul care tace si face. Nu de putine ori te-am criticat in trecut, dar vad ca preferi mai intai sa faci si apoi sa vorbesti. Continua asa si vei avea sustinerea suporterilor. Foarte bine punctate atuurile Stelei: s-a creat concurenta pe posturi. Jucatori precum Neaga, Banel, Vali Badea nu mai sunt senatori de drept. Lotul largit a creat concurenta. La fel si cu Dayro. Toti sunt jucatori buni, dar au si momente mai putin faste, atunci trebuie solutii

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Comentează