Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Se întețește concurența în Serie A pentru Drăgușin! » Două cluburi de top încearcă acum un transfer definitiv
0
„Înțepat” de Jose Mourinho, Alvaro Arbeloa a răspuns
0
Tammy Abraham revine în Premier League! Cu cine va semna atacantul englez
0
Fum alb la Marseille: Jucătorul care a marcat în poarta lui FCSB a semnat cu Olympique
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Situație dramatică în Ucraina: „Cea mai grea zi din 2022 încoace”
Libertatea
Doamne ajuta! in sfarsit cineva care vede realitatea! sunt de acord cu tine clautms! MAGERA E VERIGA SLABA! nu face nimic Magera ala....deci nu l mai suport! si Uhrin il tot schimba de pe un post pe altul fara nici un rost....ca nimic nu face! nu ajuta echipa cu nimic! UHRIN SPER SA NU MA FACI SA MI PARA RAU CA TE AI INTORS LA POLI! Forza Viola!
UHRIN SCOATE-L PE MAGERA!!! El e veriga slaba!, nu poti sa-l fortezi meci de meci ,90 de minute doar pentru ca e ceh de-al tau!!! Nu stiu daca ati observat dar Magera nu a fost skimbat niciodata in timpul unui meci, el joaca 90 de minute de fiecare data si de fiecare data e titular. Nu se poate sa tii un jucator fara viteza, fara sut, fara rezistenta fizica, titular meci de meci, 90 de minute. MAGERA E VERIGA SLABA, SCOATE-L SI POATE TERMINAM IN PRIMELE 3.
:( pleca Pedro :( preferam sa ramana dar asta este viata de fotbalist mai avem o rezerva buna LEMPEST ! Pedro bafta in meciul cu U , trebuie sa batem !
mai incaseaza 3 si cu Ucluj....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.