Comentarii (18)
andystar
andystar  •  06 Ianuarie 2013, 22:59

STEAUA DOMINA ROMANIA SI VA DOMINA TOT TIMPU LA TOATE CAPITOLELE IN TARA NOASTRA !!!!!!!!!!!!!!

ntfo
ntfo  •  24 Decembrie 2012, 12:17

Pai normal,doar esti stelist.

srobertgeorge
srobertgeorge  •  24 Decembrie 2012, 11:12
Postat de robert.fan.stinta pe 24 Decembrie 2012, 08:56

a-ti omorit craiova si timisoara,si le desfintati asa cum trebuia pe dinamo si rapid.lasind gluma adevarata la oparte, fotbalul condus de infractori si camatari in cirdasie cu cangrena societati numita clasa politica rezultatul se vede.lumea este scirbita de minciuni si mincinosi,de spagari,bisnitari si camatari.nu ai conditi de vizionare a partidelor,au interzis toate genurile de coregrafie ,desfintind altfel si galeriile echipelor de traditie.ce a ce a reusit acest grup infractional,nici comunisti nu au facut.deci cred ca din punctul asta de vedere comunisti le dadeau clasa acestor infractori .forta stiinta si multi ani in sufletele noastre.

adevarat....fotbalul sa ridicat dintre toate sporturile datorita spectaculozitatii...dar asa ceva a disparut din romania..la noi se joaca fotbalul din obligatie si inertie...

davitz
davitz  •  24 Decembrie 2012, 11:11
Postat de decuadi pe 23 Decembrie 2012, 21:18

si din cate vedem toti, ai carente mari la gramatica. ma bine taci sau scrii legat totul si zici ca e din cauza tastaturii. rusine

esti profesor de romana?Comentariul tău...

robert.fan.stinta
robert.fan.stinta  •  24 Decembrie 2012, 08:56

a-ti omorit craiova si timisoara,si le desfintati asa cum trebuia pe dinamo si rapid.lasind gluma adevarata la oparte, fotbalul condus de infractori si camatari in cirdasie cu cangrena societati numita clasa politica rezultatul se vede.lumea este scirbita de minciuni si mincinosi,de spagari,bisnitari si camatari.nu ai conditi de vizionare a partidelor,au interzis toate genurile de coregrafie ,desfintind altfel si galeriile echipelor de traditie.ce a ce a reusit acest grup infractional,nici comunisti nu au facut.deci cred ca din punctul asta de vedere comunisti le dadeau clasa acestor infractori .forta stiinta si multi ani in sufletele noastre.

one_million
one_million  •  24 Decembrie 2012, 00:02

sa mori tu ?

valdes18
valdes18  •  23 Decembrie 2012, 21:57

Inca un pic si se facea cvorum! :)))))

decuadi
decuadi  •  23 Decembrie 2012, 21:18
Postat de davitz pe 23 Decembrie 2012, 21:03

va zbate-ti tare mult sa aduceti spectatori pe stadioane ,din cate vad eu ii c-am alungati!!!

si din cate vedem toti, ai carente mari la gramatica. ma bine taci sau scrii legat totul si zici ca e din cauza tastaturii. rusine

davitz
davitz  •  23 Decembrie 2012, 21:03

va zbate-ti tare mult sa aduceti spectatori pe stadioane ,din cate vad eu ii c-am alungati!!!

steaua.libera
steaua.libera  •  23 Decembrie 2012, 20:38
Postat de drogatul_fcrb pe 23 Decembrie 2012, 20:33

va dati seama daca astia din poza sunt "factiunea dura " :)) ,cum arata ceilalti branzari ...

Cine te-a mintit, vrabiorule?

  • 1
  • 2
Comentează