Alte știri din fotbal
UTA - Oțelul deschide runda #2 din Superligă » Echipele de start
0
A impresionat de la primele meciuri la U Cluj și spune care e propria „plăcere nevinovată”: „Rutina mea zilnică”
0
U Cluj trimite doi tineri promițători în Liga 2
0
Anderlecht și-a luat gândul de la Ștefan Baiaram » Unde s-au blocat definitiv negocierile cu Craiova
1
Știri din fotbal internațional
Senegal încă speră: câștigătoarea Cupei Africii pe Națiuni se decide la TAS
0
Revenit cu gol după accidentare, fostul atacant de la FCSB și Craiova și-a prelungit contractul: „Visez tot timpul”
0
Noua perlă a Europei » La doar 16 ani, a avut nevoie de doar trei atingeri pentru a înscrie și a devenit cel mai tânăr marcator din istoria clubului
0
După ce a scris istorie la Mondial, Harry Kane intră la negocieri
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
7
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Angajații au aflat în concediu că rămân șomeri: ultimul producător de ...
Libertatea
Nu-mi spune mie, ca eu nu sunt un suporter al unei echipe anume din campionatul romanesc!!(poate ca asta ma ajuta sa fiu mai fair-play!!) Dar nu pot sa trec cu vederea niste lucruri evidente, iar CFR face transferuri bune! M-as bucura pentru Steaua, Dinamo, Rapid sau Vaslui sa faca la fel... din pacate ei doar baga banii in jucatori care nu confirma si isi pierd valoarea... cazul lui Mihai Costea, Rocha, chiar si Tanase, care e supra-evaluat!
poate preia pe nuistii clujului de la vara, duap ce "pune" lacatul. sau, si mai bine, poate preia pe stapanii nuistilor, pe stana. viseaza tu in continuare. oricum, CFRul vad ca este prezent in mintea ta. P.S: luis alberto era doar imprumutat de la braga care l-a cedat in brazilia.
voi fiind oile care il urmati pe baciu paszkany? :))
coment aiurea si pe siteul CFR Cluj nu scrie nimic de Alberto si nici pe cel al brazilienilor doar intoxicare . CFR Cluj va face performanta in EL jucatorii care au plecat s-au dus pe sume bune pot veni 2 jucatori de 2mil fiecare pe posturile ramase libere .In ceea ce priveste puctele momentan CFR Cluj e cea mai bine clasata echipa romaneasca in topul UEFA.
Nu-i treaba magarului de unde beau oile apa.
Pofta mare.
ba voi realizati ca pentru meciul cu inter mai aveti 3 mijlocasi ? :)))) nici nu stiu daca puteti umple foaia de 18.....parca numa daca aduceti 2 juniori :)))))))
Frate, sa recunoastem un lucru: CFR-ul aduce jucatori de 2-300.000 si ii vinde cu 2-3 milioane... la "U" vin jucatori de 50-100.000 si pleaca pe gratis si cu certuri, reclamatii peste tot!!Haide "U", tempo "U"... si de merge, si de nu...
Din contra, eu m-aș bucura să vindeți toată echipa !
De senzatie! CFR a ajuns sa vanda in liga a 2a din Brazilia... Buni banii aia (120 de milioane) furati lui Becali in ultimii ani. Sub umbrela lor, va credeti mari profesionisti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.