Alte știri din fotbal
Oțelul și-a lansat echipamentul pentru sezonul 2026-2027! Detaliul care atrage atenția
0
„Pleacă Baiaram la Anderlecht?” » Răspunsul lui Sorin Cârțu
0
Toate noutățile din mercato la FCSB: „Negocierile s-au finalizat, mai trebuie aprobarea ministerului”
4
Eddy Gnahore a ajuns la București, mâine are vizita la FCSB » Mihai Stoica, detalii de la negocieri
2
Știri din fotbal internațional
Duelul lunetiștilor mondiali de la miezul nopții! » Erling Haaland sau Harry Kane pentru un loc în careul de ași?
0
Lamine Yamal pune cuțitele pe masă și amenință Franța: „Trebuie să se teamă, putem să-i batem a 3-a oară consecutiv”
0
Selecționerul Spaniei admite nedreptatea de la Mondial
0
Thibaut Courtois n-a vrut să fie înlocuit în Spania - Belgia: „Puteam să continui! Asta era problema”
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
7
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Culisele războiului fratricid din PNL. Liniile roșii care au fost depășite: ...
Libertatea
Pentagonul a publicat noi documente despre OZN-uri. „Nu seamănă cu nimic ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
Pentru prima data in ultimii 5 ani tin sa va felicit public, nu pe d-voastra, ci Gazeta, pentru un articol real, la obiect, putin cinic. Un adevar trist este ca Universitatea a murit, murise inainte de 2013, in 2013 s-au batut cuiele in sicriu si cosciugul a fost ingropat, am copilarit cu echipa aia din anii 80 am vazut meciuri mari cocotat pe A4 linga stadion, am vazut meciul cu Benfica din spatele portii cocotat pe Salvare, adolescent fiind nu am pierdut nici o deplasare in 90-91, ultimele trofee ale Craiovei... ma rog, lucruri pe care nu mi le poate lua nimeni, ideea este ca a murit, s-a ingropat, gata cu palmaresul Craiovei Maxima, voi tine cu CSU cind va aduce la Craiova echipe cum erau Kaiserslautern, Fiorentina, Leeds, Bayern, si nu e de ajuns, v-a trebui sa bata sau macar sa se bata cu ele, restul e demagogie de pahar. Cit despre "puscariile e pline de prezente feminine", tin sa te contrazic, nimeni nu este interesat de demascarea unor penali atita timp cit paginile online sunt pline de articole cu si despre dubiosii astia, publicitatea invrrsa nu e o definitie inventata si patentata in zilele noastre. Bafta multa.
L-aș întreba pe domnul Țepelin de ce Gsp tratează cu dublă măsură anumite chestii. De ce CSMS Iași e Poli Iași? De ce Rapidul, Uta, Petrolul, FC Argeș sunt echipele istorice și noi nu?
Dacă Craiova merita sa ajungă DIRECT in liga a doua... oare câștigătoarea CCE nu merita? Pentru ce au votat acei ... nu conteaza ce sunt ... un loc pentru Craiova direct in B?... Ținând cont și de faptul cum Steaua a fost deposedată de locul in liga 1 și de lotul de jucatori... pentru ca uleiul întotdeauna iese la suprafața
"Pentru că, dincolo de marcă și emblemă, rămâne de neșters realitatea că clubul a apărut în 2013, direct în Divizia B, cu sprijin politic." - si de ce ati tolerat asa ceva? de ce presa n-a boicotat in bloc acest lucru? Televiziunile sa nu dea niciun meci, sa nu scrieti nimic despre aceasta echipa? "Talentul și curajul oamenilor Gazetei Sporturilor alcătuiesc mândria noastră supremă", scrie pe un perete din redacție." - daca scrie nu insemana ca le si aveti. Si daca o sa scriu clona o sa cenzurati cuvantul?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vrajba , voi gsp-istii ați creiat-o și o întreține-ți !!! Voi pupincuristii lui mititelu !
Craiova a murit in 94. Atunci au distrus acest club. Restul sunt fantome. Cat despre palmares nu prea ma intereseaza. Oamenii vin la stadion ptr fotbal. Vin sa vada spectacol. Iau copilu de mana si il duc la meci. Cu siguranta nu ma va intreba unde e palmaresul. Daca craiovenii iubesc fotbalul in general cu sau fara palmares, de ce scri dumneata despre o poveste pierduta in 94? Indiferent de echipa care va juca in Craiova, ne vom duce pe stadion. Nu ptr palmares ci ptr fotbal. Asta voi jurnalistii nu veti intelege niciodata. Sa iubesti un sport indiferent de reguli!
In fotbal se poate orice... dacă știi ce vrei, ai cu ce și cu cine...
Un articol jenant al acestui domn Tepelin. Acest domn si GSP nu au nici o treaba cu jurnalismul. Mititelu exista pentru ca voi, GSP, l-ati mentinut in viata. 8 ani de minciuni si dezafilieri "abuzive" - pe care nici o decizie definitiva a unei instante de judecata NU le-a gasit. Multe zeci de articole pro Mititelu, or preluate din ziarul lui, fara semnatura. Impostorul a fost facut victima in GSP. De 8 ani ! Toate cluburile din Romania, adica Adunarea Generala a FRF, au votat acel wild card renasterii Stiintei. Noua Napoli a primit wild card in liga 3 si primaria de acolo a primit girul federatiei italiene de a reinfiinta o echipa acolo. Cu ALTI finantatori. Unde scrii domnule Tepelin de NOUA echipa a lui Mititelu ? De ce o numesti cu numele vechii fostei echipe ? Vorbesti de palmares ? Decizia DEFINTIVA a ICCJ in procesul marcii spune clar ca fostul FCU nu a fost continuatorul clubului fondat in 1948, dar actuala echipa este continuatoarea clubului fondat in 1948. Adica treaba cu palmaresul are doua decizii cel mult confuze. Ciudat ca GSP ignora treaba asta - spre beneficiul lui Mititelu. Aaa, si inca ceva - noile Petrolul, U Cluj, FC Arges au ce are si Craiova ligii 1 - marca si stema istorica.
De unde atata lauda....ca nu-s 2 articole pe luna despre echipa din liga 3.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.