Alte știri din fotbal
„Nu e nevoie de așa ceva la Rapid!” » Avertisment lansat de fostul UEFAntastic
0
Legenda lui Dinamo aruncă săgeți către Rapid și a numit atuul „câinilor”: „Așa a fost când s-au luat titluri”
0
Probleme la noul stadion din Constanța! De ce ar putea să coste mai mult
1
Fostul conducător de la Rapid „a pus tunurile” pe noul transfer făcut de Dan Șucu: „Dacă era foarte bun, de ce a plecat de acolo?”
1
Știri din fotbal internațional
Senzațional! Răzvan Lucescu îl va înfrunta pe Ionuț Radu pentru un loc în optimile Europa League » Toate împerecherile
1
„Trebuie să ne îmbrăcăm gros!” » Prima reacție din tabăra lui Chivu, după tragerea la sorți din Liga Campionilor
0
Ce noroc pentru Cristi Chivu! Pe cine va înfrunta Inter în play-off-ul pentru optimile Ligii Campionilor » Toate împerecherile
10
Raul Rusescu, impresionat de un fotbalist de la FCSB: „Așteaptă convocarea la națională după meciul cu Fenerbahce!”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Imagini de la accidentul în care a murit Tal Berkovich. Fosta concurentă de ...
Libertatea
noroc cu mititelu ca a angajat asa un *** cult ca tine :). zici ca esti membru al academiei din drumu' sarii!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...mai nene ...ura ai tu ...esti de o ferocitate nemaipomenita ...visezi cai verzi pe pereti ...in Craiova nu exista ura intre oameni ...fiecare isi vede de treaba lui...Oltenia nu e sfasiata ca vrei tu ... am aparut in liga 2 a datorita unei invitatii a lui Mircea Sandu ...presedintele FRF care stia mai bine decat tine si ciracii tai ce era bine pt fotbalul romanesc la acea vreme ...tie si la toti care urati fotbalul romanesc ...multa sanatate ce altceva vrei ?
Echipa lui Mititelu n-a fost, nu este și nu va fi vreodată Universitatea Craiova! Iar cu "clona" apărută direct în liga a II-a "cu sprijin politic" (?!?) lăsați-o mai moale, că și brutarul și-a înscris echipa în liga a II-a în același an (2013). În plus, dacă instituția de învățământ sprijină echipa din liga 1, e clar că Știința e numai una :)
Ești educat și bine crescut, se vede din limbajul folosit! La câți bani a luat de la ANRP *** tău, putea sa angajeze un postac mai cult și mai inteligent ca tine. Dar rotărel e calic și se mulțumește cu un nimic.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** ești tu cum alde echilibratul și alți postaci plătiți din banii mânjiți obținuți nelegal de șeful voștru de la ANRP. Ați trădat spiritul Universitatii Craiova pt ca sunteți echipa sistemului, sunteți clubul favorizat de federatie, in totala contradicție cu Știința care s-a luptat și înainte de 1989 și după cu puterea. Ați trădat spiritul Științei pt ca voi trăiți din mila și pomeni, exact contrariul versurilor imnului Univ. Craiova.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu ma, n-am hulit nici un Maxim. Orice sau orice s-ar înțelege prin expresia aceea. Am tot dreptul sa vb despre spiritul Universitatii Craiova pt ca sunt mai presus de interesele voastre meschine și mercantile. Spre deosebire de voi, alde kaloogarul, echilibratul și alți postaci, eu nu ma regăsesc pe statul nimănui, nu depind financiar sau in orice al mod de cei care finanțează cele 2 echipe. Și nici nu sunt din Craiova sa fiu influențat sau constrâns de factorii locali de decizie. Ghinion, postacilor!
o sa te traga pe roata pentru asta
ei aveau continuitate prin patron. spun "aveau", pen' ca acum "adevarata universitatea prin patron" e tractorul cetate. feceu pazashopt insa e argat la mititel, pentru el echipamentu' de joc al adevaratei universitati e maieu' lu' mititelu. si acu' o sa-ti raspunda ca e normal, pentru ca el e cult, citeste filosofie si practica maieutica :))))
Pai si cand vine vorba de Steaua de ce dispare corectitudinea aceasta?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.