Alte știri din fotbal
Fundașul care a negociat în iarnă cu Dinamo a fost prezentat în Liga 2: „Bine ai venit!”
0
Fostul jucător de la FCSB e dorit înapoi în România: „Stăm de vorbă 100%”
0
CFR a făcut cerere pentru Cluj Arena, azi a venit răspunsul Universității
1
Are zeci de meciuri în Bundesliga și propune 3 jucători noi la naționala României: „Chiar dacă nu e niciunul Yamal”
1
Știri din fotbal internațional
VAR în Premier League? 8.000 de fani englezi s-au pronunțat
0
Cardiff a pierdut procesul în cazul lui Emiliano Sala » Cât trebuie să îi achite lui Nantes
0
Mourinho spune că Portugalia e o națională mediocră fără Cristiano Ronaldo
0
De necrezut! 11 jucători de la Arsenal s-au declarat accidentați și au părăsit cantonamentele echipelor naționale
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
faptul ca ne dam cu parerea in niste termeni urati, arata faptul ca ne bucuram din inima ca a mancat bataie rapidul! si ne bucuram! da, si ne bucuram! iar tu bibescule, noapte chinuitoare! sa te doara burta toata noapte si sa te zvarcolesti!
a fost se vede cu ochiul liber!dak rednik nu isi da demisia jur k in meciul cu steOAIA ma duc la zero ma cac intr o punga si sar in teren si il pictez pe fatza cum a pictat el echipa pe teren azi
http://www.gsptv.ro/index/id/10436 .... secunda 5 si 6... no comment...
PISAMAS PE VOI DE CIOBANEI..NE FACETI CIORI?IO AM VAZUT MAI MULTE CIORI LA VOI ACOLO IN GALERIA AIA DE OI...CUM MORTII VOSTRI SA NU IASA MINGEA AFARA?VOI VEDETI CE ARBITRU MAI CUMPARATI..TZARANILOR
Cei care au vazut mingea afara cred ca au visat!
Va rog frumos sa mergeti in alta parte sa injurati... Faptul ca injurati ca la usa cortului denota ca nu sunteti suporteri... Sunteti niste bagatori de seama care bagati zazanie intre niste echipe infratite... Mergeti la scoala sa va educati, in caz ca se mai poate face ceva cu voi... Folositi niste cuvinte "frumoase", le-ati invatat acasa cumva?
Si, apropo, Mardare nu era bun, nu ? rusine Rednic !
Eu am fost p stadion...,in peluza...langa coltul terenului unde a fost faza asta...si s-a vazut clar k a iesit...au mai fost si alte faze dubioase...dar asta e...hai rapid!
Putea sa iasa si 2m daca maftei isi tinea omul, nu dadea ture prin careu de nebun nu luam gol!
Sunt stelist dar recunosc...a iesit mingea :D. Oricum ms Poli :x
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.