Alte știri din fotbal
Jucătorul Rapidului, dorit în Superliga: „Este una dintre opțiunile noastre”
0
FC Argeș - Sepsi, nou-promovata vine să producă deranj la Mioveni » Echipe de start
0
Pe cine l-a cedat gratis Gigi Becali: gol magnific în Superliga, de la 30 de metri!
0
Csikszereda - CFR Cluj, primul meci al zilei în Superliga » Înscriu în minutul 83! Golul victoriei?
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu pregătește o surpriză la meciul cu Cagliari » Ce jucător poate reveni ca titular la Inter după un an!
0
Chivu trimite un jucător la echipa pe care o va înfrunta duminică » Inter îl poate vinde cu o sumă dublă peste un an
0
Surpriză mare pe Anfield! Liverpool, chinuită și de Nottingham Forest în Premier League
2
Cristiano Ronaldo a scris istorie și la Al-Nassr » Golul #978 și încă un record doborât de atacantul portughez!
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marile companii americane îi întorc spatele lui Trump înaintea alegerilor ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
Hai ca esti la bar la Rin de dimineata pana seara :)))))))
Da, pe langa alte trofee. Era o competitie ca un magnet de frigider, sa o bifam si pe aia.. dar nu ne provoca vreo motivatie sau cine stie ce entuziasm (cel putin noua nu, pe voi v-a bucurat din cale afara, perfect explicabil insa :)))
Important este să le luăm, mai încolo va dezmembram, vedeți voi în Cupa Ligii:))
steaua din cate stiu eu e undeva in liga a patra iar voi sunteti o clona blatista pe nume fcsb! dinamo e in liga intai! na hatere mori de ciuda! fortza dinamo
HĂ, hă, hă, ăsta chiar e dus de-acasă !!! Băi prostule Dinamo nu joacă cu Steaua, asta e în liga 4-a vedea-v-aș lângă EI că prea v-o doriți, ILEGALILOR !!!!
Nu mai afirmati ca steaua va castiga cu dinamu pentru ca nu va fi asa. De cativa ani, cele doua asa-zise rivale doar se prefac ca sunt rivale. Steaua le va da celor de la dinamu cel putin 4 pct. Ma rog, fcsb.
Eu zic ca a contat foarte mult in lupta pt campionat sezonul trecut, ia pune-ti creierul sa gandeasca, cum arata campionatul daca nu va lua Dinamo 3 puncte in prelungiri? arata frumos pentru voi , nu? Eh, vezi ca poate o sa conteze Dinamo si in lupta pentru acest campionat, nu avem sanse sa-l castigam, dar putem schimba campioana doar jucand cu voi.
Dinamo se bate la retrogradare nu la campionat. Cel mai onorabil ar fi ca sa se desfiinteze Dinamo. Dinamo a ajuns bataia de joc a unei tari intregi si a 2 puscariasi scirbavnici si blatisti. Dinamo nu va mai cistiga nimic niciodata
Pai ar trebui sa te uiti la ordinea echipelor la sfarsitul campionatului trecut..Ducadam spune in acest reportaj ca mimamo NU conteaza pentru castigarea campionatului..Ca o bate pe Steaua sau nu,conteaza mai putin...Face strict referire la castigarea campionatului..Aaa..tu nu stii ce e aia..;)Probabil se lupta pentru scaparea de la retrogradare..Frustrati mai sunteti mai..Varza cu carne...
asa au zis si sezonul trecut si dinamo a sters pe jos cu ei pe unde ia prins si in cupa si in campionat! vise placute fcsb-istilor! fortza dinamo
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.