Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
domnilor, se tot clameaza ca fotbalul trebuie jucat doar pe teren. perfect de acord! spuneti-mi atunci daca ati avut vreun moment impresia ca astra a fost superioara la vreun capitol al statisticii de meci. ca afara de gol si 11 m nu prea a avut nici macar suturi pe poarta. ca sa nu mai vorbesc de jenanta tragere de timp a lui lung jr, portar de nationala, totul pentru un bilet de 40 lei de persoana! sa nu imi spuna mie nimeni ca la alte meciuri va fi stadionul plin, nici macar pentru 5 lei de persoana . si atunci? eu sunt stelist dar respect opiniile celorlalti dar sa fie lipsite de partizanat. in cazul de fata coltescu s-a dovedit a fi rau intentionat si isi merita pedeapsa cu varf si indesat!
Acest Istvan Kovacs la puterea a 3-a trebuie exclus definitiv din fotbal . A demonstrat ca daca esti arbitru poti face orice - scoti mingea din plasa de 3 ori , acorzi un penalty discutabil( plonjeaza inainte de a fi atins) , dai galben la o palma peste fatza - ca esti suveran ."oMUL " a venit "chitit" pe Steaua - a luat legitimatiile la puricat - nu era treaba lui-au fost 10 arbitrii inaintea lui (4 internationali) in acest sezon- si pentru siguranta , Steaua n-a folosit un jucator important. Acest frustat n-a " lucrat " gratis si nu e prima data cand tranteste un meci . E prima data cand o face fara perdea - pe fatza - si cu un tupeu neimaginabil . Trebuie exclus din fotbal si dus sub escorta pana la granita .........
Mercedes pe care l-a cumparat prin intermediul lui Borcea, daca tot scriem. Oficial ar fi dat bani pe masina, restul e tacere.
dupa luna august se vede fault la primul gol . Craciunescu si Porumboiu nu au vazut . doar voi , cei de pe primul loc , cei care serbeaza pana dimineata un egal cu Steaua si primul loc dupa 6 etape
Off ...unde s-a ajuns ... Viata privata a unui Om care a dezavantajat Steaua :)))..Cine a scris articolul ar demis , asa ceva nu se numeste journalism
titlul din gsp: Arbitraj horror! Toate erorile făcute de Colţescu la Vaslui au fost pro-Steaua
Mă handi de ziarist, Colţesu a dezavantajat-o pe Steaua şi în meciul precedent în care a arbitrat-o pe Steaua. Campionatul trecut, degeaba aţi tot ridicat-o în slăvi pe blatista ASA, tot Steaua a fost campioană !
masina nu a cumparat-o el! i-a luat borcea, in leasing... si este veche de 7-8 ani!
CINE E FCSB = NO NAME !!!!
RENUNT LA ABONAMENTUL GSP DACA MAI DATI ARTICOLE CU FCSB VICTIMA ARBITRILOR , PE CUVANT DE ONOARE !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.