Alte știri din fotbal
Fostul antrenor al lui Mititelu e cu ochii pe Superliga și e convins: „O minune să prindă play-off-ul”
0
Îi anunță plecarea lui Zeljko Kopic de la Dinamo în vară: „Am vorbit cu câteva cluburi”
0
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Mangia, chiar și "în criză" (asta e părerea GSP) rămâne echilibrat și foarte corect în declarații. Un antrenor civilizat care nu aruncă vina pe fotbaliști sau pe conducerea clubului. Până și reacția lui la arbitrajul sinistru din meciul cu Chiajna a fost temperată și elegantă... Problema gazonului, în schimb, este supărătoare. Pescuitorii în ape tulburi care se dau foarte îngrijorați de "situația de la Craiova" ar trebui să ia o pauză, să-i lase pe olteni să-și vadă în liniște de probleme... Puțină decență, se poate?!
Du-te ma baiatule pe alte site-uri, n-ai ce cauta aici cu comentarii politice. Daca ai astfel de frustrari fa o cerere la partid si cere o audienta ...
Daca vrei sa faci politica #rezist iti recomant site-urile: Realitatea TV si Digi 24. Aici vorbim de fotbal...fraiere. :)
Italianul si a dat în sfârșit seama în ce cloaca a intrat, a realizat că echipa susținută de betiva de la minister nu prea poate să facă performanță deci Mangia vrea să plece cu capul sus de la echipa psd . Nu poți face niciodată performanță când joci pe un câmp de cartofi iar Mangia si a dat seama că psd nu vrea să schimbe gazonul
Candva era De vis , acum e de cosmar!!
Mangia a pierdut vestiarul sunt fel de fel de fapte de indisciplină jucătorii străini sau bătut între ei pe naționalități iar unii jucători români tineri stau numai prin cazinouri sau stau toată ziua beti.
Mangia e pe făraș, românește așa. "Nu-i aducem jucători că abia așteptăm să plece!". Nu știu pe cine a supărat...
Conducerea Craiovei este incremenita in incapatanare si pare dispusa sa distruga tot decat sa se comporte profesionist si sa completeze lotul cu jucatori care ne sunt necesari ca aerul. Se pare ca orice semnal este inutil pentru Marcel Popescu si Mihai Rotaru!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.