Articol de GSP - Publicat sambata, 05 octombrie 2013 00:00 / Actualizat sambata, 05 octombrie 2013 22:55
Adrian Porumboiu l-a făcut praf pe Sebastian Colţescu după Vaslui - Steaua 0-1, meci în care centralul a dezavantajat clar echipa gazdă.
Patronul Vasluiului l-a criticat şi pe Lucian Sînmărtean, fotbalist impresariat de soţia lui Reghecampf.
"Arbitrajul a fost impecabil, strălucitor, fulminant.
Am văzut doi actori jalnici. Colţescu pe de o parte şi Sînmărtean pe altă parte. El a fost foarte motivat. Un virtuoz al fluierului şi unul al balonului.
Colţescu este în limita lui. Sînt arbitraje din altă lume! Mă înspăimîntă să văd aşa ceva în 2013! Nu fac legătură cu impresarul lui Sînmărtean, zic doar de evoluţia lui. În 4 inşi nu poţi să baţi Steaua", a declarat Porumboiu la Fotbal Club, pe Digi Sport.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
Cutremur: s-ar putea rejuca toate barajele! Au decis să meargă la TAS, după dezvăluirile GSP