Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Dar nu se mai termina o data cu oboseala asta. Cred ca e a 4a echipa romanseaca pe care o aud cu oboseala dupa ce a luat bataie asta numai in ultimele 2 3 zile. Ziceti fratilor ca ati luat bataie si gata. Nu e nici o rusine. Nimeni nu castiga pe linie. Mai ales ca vorbim si de meciuri amicale. E penibil sa se invoce oboseala sau ,si mai si, caldura. Ok foarte probabil ca sunt obositi ca se afla la final de pregatire, dar si adversarii lor au fost la final de pregatire(nu neaparat D Moskova care in plin campionat,dar in general...), cat despre caldura, nu cred ca a ocolit adversarii si a lovit doar in jucatorii romani.
Doar nu om fi fraeri sa dam 500 de mi pe dananae cand am luat toti jucatorii gratis...sar strica imaginea
behai 0aia...
...să ţi se găinăţeze direct pe cap
Era si normal dupa un zbor foarte lung ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.