Alte știri din fotbal
Ce a remarcat Sorin Cârțu derby-ul dintre FCSB și Dinamo: „Singura care mai făcea așa era Barcelona”
0
Episod INCREDIBIL » Când Becali a vorbit cu antrenorul FCSB în timpul derby-ului: „Mi-a zis să-l scot. Știți ce i-am răspuns?”
0
Liga 2, etapa #16 » Start în primele două meciuri ale zilei: s-a marcat deja de trei ori
7
Universitatea Craiova - CFR Cluj, în etapa #19 din Superliga » Echipele probabile + cote
0
Știri din fotbal internațional
Corriere dello Sport, despre „ancelottianul” Cristi Chivu: „Marotta trebuie să-i mulțumească lui Fabregas”
0
Cosmin Olăroiu a răbufnit după un nou semi-eșec: „A devenit un scenariu care se repetă obsesiv”
0
Coechipierul lui Radu Drăgușin a comis-o din nou! Imaginile incredibile l-au dat de gol
0
Semnul de adio? Mohamed Salah i-a șocat pe fanii lui Liverpool cu ultimele gesturi
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
De ce judecătorii n-au vrut să-l condamne la închisoare pe viață pe ...
Libertatea
Taci ma ***, asta vine acum si rupe gardul
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
a venit deoarece a aflat ca a plecatr rednic si isi ia salariul intreg.
Am verificat si eu si intradevar s-a pus problema unui transfer la Chelsea mai demult, dar asta nu e neaparat o garantie ca e un jucator bun acum...dar e un plus. Sa-l vedem la treaba.
Greu de imaginat ca asta ar fi vreo speranta intrata in amortire iar fotbalul nostru ar fi taman mediul de reafirmare.Altminteri orice jucator peste nivelul campionatului nostru ar fi binevenit.
Mai vine si belici asta si cenzureaza. Iti dai seama. Nici o diferenta fata de 89, decat in rau.
Au trebuit sa moara 1500 de insi in Bucuresti si inca pe atat in tara in 89, ca sa schimbe un sistem de ciudati, cu un sistem de hotomani. Belea mare. Sistemul ala , asa criminal cum era a produs o campioana europeana la echipe + finala pierduta in 89, o semifinalista, a produs ceea ce numesc ei acum "generatia de aur". Pai stai ma nene, pana la urma de ce sa te arunci in calea gloantelor Securitatii, ca sa vina *** astia, sa rupa si ce era bun?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stiu ca presa transfera cei mai multi jucatori, in fapt chiar ar putea face o echipa cu iluzii de jucatori, cu Ioanitoaia capitan. Problema transferurilor ramane insa, daca nu transfera nimeni nimic bun, in curand o sa jucam bambilici cu beri in cap la picnic. Nationala ***, In cupele europene *** TOTAL. Ii bagam pe GG,Nebraska, Make, MM, Negoita . ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Moare toti de ciuda fratele meu odata cu acest transfer reusit de domnul Andone pentru ca se vede clar ca jucatorul este de super clasa si in plus este si argentinian .
Voi dupa atata timp chiar mai puneti botul la ce scriu astia ??Nimeni nu transfera si face calcule mai bune decat GSP..
***? Ca sa inteleg daca va mai functioneaza trotineta
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.