Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Exista rapid ? STEAUA nu exista decat in capetele frustratilor . Vedeti ba ca Marti jucam la lisabona . Restul ligii 1 se uita la tv .
Hmmm...ce-a inteles bibanul din articolul despre CFR... Asa-i cu petele astea cerebrale. P.S. - Nemets e tac'-tu.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cam asa se comportau si rapidistii inainte de faliment .
Spahia nicidecum Spania de numește jucătorul croat al Craiovei care l-am faultat pe De Amorim.
FRF si Liga ajuta echipa cu cei mai multi straini,bravo lor..........
Pt. Red. Usul care-si spune dinamo_forever 77, sau mai bine spus cel care din '77 n-a evoluat deloc, uita-te frustrat mic și pricăjit pe reluarea sa rezumatul meciului, și ai să observi dacă bineînțeles ai suficienti neuroni că De Amorim a fost busculat de olteanul croat Spania. Un fault mai clar că ăla, 11 ani fără titlu, e greu sa vezi. Vai de soarta ta cât ești de frustrat daca apelezi la asemenea minciuni.
VAD CA IAR AU APARUT INCETII FURACIOSI CU CEFUREUL LOR.. PANA MAI DEUNAZI ..MUCLES..ACUM IAR S A UMFLAT GULASUL IN EI.. UE BAH..DE LA MITICI.. SUPORTERI DE REZULTAT..AKA.FURACIUNI..HAI CU SICK..
Pai logic ca te uiti numai la Steaua. dupa tine se poate desfiinta dinamo,atata timp cat Steaua exista. o sa ti se indeplineasca dorinta asta mai repede decat crezi. bancruta frauduloasa,o sa va desfiinteze. v-a dat in gat fostul vostru director sportiv care a fost dupa dat afara de negoitza.
CEFURA CLUJ AKA THE BLATISTII STRIKES BACK.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.