Alte știri din fotbal
Toți o bat pe Rapid! Giuleștenii n-au scăpat de furia fanilor, Pancu & CFR Cluj își asigură locul de Europa » Clasamentul
12
Ultimele detalii despre accidentările lui Cîrjan, Soro și Mazilu: „La el e destul de grav”
0
Nicolescu atacă suporterii lui Dinamo: „Nu se controlează unii pe alții, au uitat că au simțit nevoia”
2
Rapidiștii au continuat războiul cu jucătorii și conducerea la derby-ul cu CFR Cluj: „Ole, ole, v-au ieșit biletele”
0
Știri din fotbal internațional
Everton - Manchester City, meci crucial pentru Pep Guardiola în lupta pentru titlul din Premier League
0
Mesajul lui Nicușor Dan pentru Cristi Chivu după titlul cu Inter: „Poate să câștige 5 campionate în Italia, poate în Marea Britanie”
0
Decizia instanței în cazul care a uluit fotbalul: scenariul ireal cu 133 de meciuri rejucate!
0
Panică în Premier League! Debutantul lui Chelsea a primit oxigen pe teren după o accidentare horror
0
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Avertismentul unui economist: Euro va ajunge la 5,5 lei dacă moțiunea trece ...
Libertatea
Scenariul negru după moțiunea de cenzură: „Mâine nu există o soluție bună”. ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Războiul a reînceput. Trump amenință Iranul că va fi „șters de pe fața ...
Libertatea
Cine e Sepsi ?
Ce , a fost in negocireri cu Steaua ? NU ! Oricum este jucător slab !!!
Bravo CFR!!! O alegere f.f. buna!!!
In sfarsit si un ungur la noi in echipa!!!!! Macar asa sa nu mai dam apa la moara degeaba contestatarilor! SUCCES CFR!
Si cu ce a ras de Steaua ? E vreo declaratie ca l-a vrut Steaua ? Sau a fost la negocieri cu Steaua ? Ziaristi manjiti si idioti.
Italienii au o problema: nu prea vine nimic din spate si asta si din cauza numarului mare de jucatori straini. Uita-te la Vaslui. Jucatori de valoare, dar multi trecuti de 30 de ani. Nu au castigat nimic pana acum, si nici nu o vor face.
Italia are un lot intregit din jucatori de peste 30 de ani, majoritatea.. si fac performanta!! Mie cel putin, Maftei mi se pare un fundas de clasa in continuare, in ciuda varstei sale. Lui Hora ii mai trebuie ceva maturitate in joc, nu foarte multa ca sa faca pasul la nationala mare, desi, eu l-as folosi de pe-acum ca rezerva macar.. la fel si pe Nicoara
Maine e acasa la Bogata. Sau la discoteca in Ludus :))
Maftei e batran. Doar pralea mai convoca jucatori de 33-34 de ani sa se poata mandri si ei ca au fost la Nationala. Eu zic ca Dodel si Deac joaca pe posturi usor diferite. Daca Piturca stia ca Deac pleaca de Schalke il convoca. Pe Muresan se poate baza si daca nu-l tine in cantonament doua saptamani. Rat nu o mai duce mult, asa ca o sa ne bazam pe Sepsi si unul dintre Parvulescu si Latovlevici pe stanga.
Eu nu dau niciodata! Doar raspund celui care, din lipsa de argumente, ma injura!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.