Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Pentru asanarea societatii civile singura masura adevarata ar fi condamnarea acestui infractor de drept comun, se pare ca Gigi stie ceva si de aia si-a luat un alt "director sportiv" sau ce o fi si sclemberul ala de a venit de la Vaslui, mimi iti doresc puscarie cat mai lunga si multe sifoane !! si sterge-te la gura ca ai mancat destula cacao despre Rapid !! FZR !! vine el soarele si pe strada noastra :)) P.S. daca nimeni din conducerea Rapidului nu face recurs si nu se reduce sau amelioreaza suspendarea ( sa jucam macar cu femei si copii in tribuna ) ar trebui ca Taban & Co sa numia iasa din casa pana la expirarea suspendarii lipsa lor de interes este o crima la adresa unei st
Scapă nesuspendată dacă intră pe 4 ani la pârnaie...
Era clar din start că așa va fi. I-au dat 5 luni numai pentru a liniști spiritele. N-are nici un rost o astfel de suspendare, de 1 lună, atâta timp cât campionatul e jucat. Iar la începutul celuilalt Coana își va putea face numerele din nou. De fapt, pedeapsa dată Coanei Mița era, inițial, așa mare numai pentru a justifica suspendarea pe tocmai 6 meciuri a Rapidului și a face lumea vișinie s-o ”înghită” mai ușor. Auzi? Cică ”Am constatat că n-a incitat!” :-))))))) Așa, tot rapidiștii o s-o suspende pe Coana Mița. Dar va fi o suspendare definitivă și nimeni n-o va putea reduce.
Nu pot decat sa-i compatimesc pe cei care mai merg la stadion sa fie martorii unor scenarii ieftine, regizate de lpf si frf " sponsorizati " de " baietii destepti " si pe care acesgia il numesc fotbal !
GAINARII comisiilor lpf si lpf , demonstreaza nu pentru prima data si nici nu pentru ultima, ca sunt demni de aceasta caracterizare. De fapt ei se confunda cu LPF si FRF . Ei sunt cei care au compromis si care distrug FOTBALUL !
GAINARII comisiilor lpf si lpf , demonstreaza nu pentru prima data si nici nu ese ultima, ca sunt demni de aceasta caracterizare. De fapt ei se confunda cu LPF si FRF . Ei sunt cei care au compromis si care distrug FOTBALUL !
NESIMTIRE!
Apropo, cat de incuiati sa fiti, sa blamati Romania pentru o decizie luata de niste idioti intr-o comisie pentru judecarea cazurilor in fotbal? Mie mi se pare ca sunteti voi mai nesimtiti, astia care injurati si sunt curios cate faceti voi ca sa fie mai bine in tara asta. La scris pe net nu ne intrece nimeni...
:)))))))))))))
Dar de ce nu 7,40 lei amenda si 24 de ore suspendare, ca doar e bomboana de baiat, nu a jignit , nu a provocat si nu a injurat pe nimeni ?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.