Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Thomas Tuchel a luat pulsul Spaniei: „Se pare că nu pot pierde niciun...” » „Messi? Am detectat niște tipare”
0
Spania, la 90 de minute de două recorduri istorice!
0
Aroganța vedetei de la Manchester City: „Noi suntem echipa mai bună”
0
Cifrele rușinii pentru Franța! Așa ceva nu s-a mai văzut în istoria naționalei
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Gigi Becali, încarcerat ... N-ar mai trebui spus nimic ... Poate doar BRAVO justiției românești ...
sunt curios,nu mai putem continua in halul asta..sa nu uitam,ne-a batut si Ceahlaul..
vrei sa faci bani din net? Aici e solutia. Castiguri de pana la 5000 de euro pe luna ://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/ella_ella09 ://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/ella_ella09 ://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/ella_ella09 ://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/ella_ella09 ://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/ella_ella09
nu a cerut nimeni imposibilul,dar daca vinzi jucatori pe bani multi,nu te zgaci dracu la 200.000 ca in cazul lui Hamza..aducea prostul 2-3 jucatori buni,acum era in grupele CL..asa,a laut-o in mana
si voi il credeti pe Ianuli ? :))) ,astept un interviu cu gigi, cand va mai avea permisia de 24 de ore ...
Nu avem fundasi laterali... numai petarde. Sa-l bage inapoi pe Chipciu pe dreapta...Luchin pe stanga
E clar il schimba:))) la primul meci pierdut:)) intrebarea e daca toata lumea vede ca Lato este cel mai slab fundas din istoria stelei si aici nu exagerez,la ce il mai baga??? iar galca e praf, nu il respecta nici un jucator ce conditie fizica sa aibe jucatorul cand el le da liber la distractie cand vor jucatorii?:)) daca ii pui pe cantar au cu 5-10 kg mai mult...tanase are figuri in cap sta accidentat ca asa ia zis piti si impresarul ca el pleaca la echipa mare:))
la campionat se bat 3 echipe. Sa presupunem ca Steaua ar avea super lot si domina clar campionatul.Ar interveni plafonarea .Nu poti avea echipa de 50 milioane intr-un campionat in care vicecampioana Astra si-a luat jucatori cu 2-3 milioane [toata echipa]
mearga dracu la fotbal american...imi pare rau pentru el,dar a ajuns un rebut,orice joaca numai fotbal nu
cateii revolutionari, care nu trec de centrul terenului cand joaca cu noi :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.