Alte știri din fotbal
FC Argeș - Hermannstadt, partida care deschide etapa 26 din Superligă » Start de meci la Mioveni
0
Atacantul care-i sperie pe rivalii din Superligă! Avertisment în vestiar înainte de meciul capital pentru play-off: „E o surpriză”
0
Alibec are rival în Superliga » Jucătorul Craiovei, LIVE pe Counter-Strike a doua zi după meci: „Ce faci, bă, topitule?”
1
„Îl dau la DNA în secunda 1” » Florin Lovin ȘOCHEAZĂ: „90% dintre ei jucau la pariuri!” + Atacă dur FRF: „Au făcut o aberație maximă”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona, duel tare în semifinalele Cupei Spaniei » Tabloul complet al meciurilor
0
Alegerea făcută de Thomas Frank cu Radu Drăgușin » Tottenham a trimis la UEFA lista de Champions League
1
Bayern vrea să-i ia lui Cristi Chivu un internațional!
0
Karim Benzema i-a dat trei goluri lui Șumudică și a intrat în conflict cu un jurnalist: „Vrei să vorbim despre asta?”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
Da dar si Rednic, doar gura e de el, daca era cat de potent financiar se zice ( si cu povestile lui cu belgienii care voiau sa bage bani la noi) am fi scapat acum de Negoita. Adica , daca ii dadea banii si vedeam ca Negoita tot nu vrea sa vanda, abia atunci trebuia mers la RIN si scos in pumni.
Pentru analiștii de sport ce n-au practicat niciodată un sport se face loc, ca între specialiști, așa. :))
Corect ce spui ...noua ne trebuie un patron istet cu scoala vietii ..unu care gandeste ...sa nu-l faca balanel si miaunel cum vor ei ..aici era bun Rednic ...era mai bun ca patron decat antrenor ...
Pai uite cum a fost cu Salomao de exemplu, a preferat sa-l scape gratis, in loc sa-i fii dat 5.000 cat vroia ala la salariu. Ca vroia 15.000 salariu si el avea doar 10.000, a preferat sa l scape gratis, si sa-i cumpere pe fratii jderi care au salariu la fel de mare , 9.000 de euro sau ceva de genu) . De aici se vede ca nustie sa faca contracte si afaceri, e habarnist in domeniu fotbalului. Acum bine ca la luat FCSB. Sa vedeti ce ne marcheaza 2-3 goluri. Ca noi avem antecedente , cu fostii jucatori, cand joaca contra noastra fac meciu vietii lor.
Poate spera sa-i bage ciobanul la gigi tv :)))
Problema este bugetul ...deci asta ca aduci jucatori buni pe salariu mare cade ...intr-un an esti in insolventa :) ..chiar daca castigi campionatul ..iesi din primul tur ...ca nu esti cap de serie
Oricum, cert e ca asa nu se mai poate, o sa tot prelungim agonia, e ca si cum, am fii un pacient in moarte clinica ( doar de aparate mai suntem in viata) la un moment dat, trebuie deconectat de acolo si facuta o inmormantare. Asta e Dinamo in prezent. Sper la vremuri mai bune, dar nu prea se vede nimic. Azi am citit ca vrea sa-i dea lui Tiriac, ala nu se va baga in vecii vecilor, ca stie ca Negoita e un escroc si cu Tiriac nu-i merge, plus de asta, nu vrea sa dea vizite la DNA zilnice :)) ne mai ramane Florica ala, dar daca e cercetat si ala in nustiu cate dosare, e clar ce e de el.
Fii atent ce iti spun ...el cheltuie mai mult de 1 mil pe an....undeva la 3 mil ...dar castigul este mult mai mare ...adica era ....in primul an a sarit de 10 mil ...negoita stie cat castiga anual ...si de aici isi face strategia cat baga in buget ...nici un patron din liga 1 nu aduce banii de acasa ...singurul care a bagat a fost hagi ...a bagat in academie ..dar stia ca o sa-i scoata banii
Eu chiar am ideei foarte bune, pai de ma punea pe mine in club intr-o functie, gen scouter, eu ii aduceam fotbalisti super buni la pret de nimic, dar problema e daca poate sa dea salarii, ca pe 2000 nu vine nici ''***''. Eu chiar sunt pasionat de fotbal si urmaresc multe campionate si stiu multi jucatori , cercetez si piata sa vad ce e liber, am mai dat eu cateva nume de fotbalisti pe aici, dar din pacate, oficialii clubului nu citesc ce noi scriem, ii doare in 14. P.S : eu sunt tot bogdany8, mi-a banat contu ala, incredibil.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Păi le-au venit mailurile de degajare de la fața locului, nemții scriu o singura data și gata. :)) Mă mir cum n-au pus pe bandă răvașuri cu „ La revedere, tabără dragă”.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.